Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
650 marki RS karambolka + farbanje, ajjjjjj.....previse za mene...

Tako da ide krpljenje staroga, skidanje lajsni i pravljenje mjesta za aupsuh vani, neki fini ovalni...

Eh da, stigle mi Apexove opruge -35mm, prekjuce, sutra ide montaza pa cemo viditi razliku hehe :)
 
Član
Znaci otpada RS! Steta jbg! Ali sto je puno puno je, barem za nas studentski zivot! Ali idu bar druge ideje! Je li!?
 
Član
fabijana,sto ti kazes,je extra,a velika je razlika,jer te manje-vise sitnice koje si ugradio poboljsavaju izgled,al puuuuno...extra bgm;)
 
Član
@ veko: a odakle ce drugo biti nego daleki istok hehe :)

@ Mladen, de ne serendaj, to vec imam, kao i Hello Kitty muffler na auspuhu :p

@ Fele: xenoni stavljeni upravo priej satak, napatio sam se sa lijevim farom...***** ti svabsku tehnologiju ko stavi aku i plastike aku-a 5ipo cenata od fara grrrr

@ punisher: prednji branik mi radio Alen, zadnji ce mi raditi Samir... ( ako te sta zanima pitaj i dobijes brojeve moba na PM ) :)
 
Član
Evo ga, postavljeni i postelani...jeeeeej....iako su 8000K jaakoooo malkice bacaju na plavkasto, a veliki plus mi je sto sam i ove LED pozicije iz A3M-a uklopio ko suzu, iste boje su ko i xenoni...ja prezadovoljan, jasno se vidi cesta ko po danu, bijele linije ne mozes a da ne vidis, znakovi svijetle na veliko ... 5+ od mene hehe :D









 
Top