Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
tako je emire ;)

@Goca: a de ti meni reci koji ce mi vrag napucano auto kad je karina, mogu sjest an trotoar do njega i gledat ga...niti otic gdje hocu, niti otic na more jer nema mjesta, necu ja trpit bolan zbog njega....on je meni rob, ne ja njemu, ima da me slusa i ide gdje mu okrenem volan :D

I rekao sam da nisam tuner, nego entuzijazista, hocu lijepo auto da vozim, razlicito od drugih, po svom cejfu, ali ne da moram strahovat nada njim i mislit mogu li preci lezeci ili ne...

Na kraju, ti ne kontas mene, ja ne kontam tebe...
 
ja bi vabiju sa gocine/gocove (znam da je musko,ali ne znam kako bi izmjenio rijec),ali opet valja jebi ga imat para za onako nesto.

ja sam na tiborovj strani,jer i sam radim nesto slicno sa seatom ( s tim da nije moj,nego od stare jer ja nemam svoj,studiram:( ,ali da ne bi volio seata odvest u extreme slagao bi.pa sta sto ne mogu na more sa njim,zato mogu ici na style i kurcit se,heh! ali opet velim treba puno vise para izdvojiti za 18ke nego za 16ke,tako da zasad zlatna sredina,a jednog dana...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
tako je emire ;)

@Goca: a de ti meni reci koji ce mi vrag napucano auto kad je karina, mogu sjest an trotoar do njega i gledat ga...niti otic gdje hocu, niti otic na more jer nema mjesta, necu ja trpit bolan zbog njega....on je meni rob, ne ja njemu, ima da me slusa i ide gdje mu okrenem volan :D

I rekao sam da nisam tuner, nego entuzijazista, hocu lijepo auto da vozim, razlicito od drugih, po svom cejfu, ali ne da moram strahovat nada njim i mislit mogu li preci lezeci ili ne...

Na kraju, ti ne kontas mene, ja ne kontam tebe...

Dobro evo odgovorit ću ti pitanjem, šta će ti napola napucano auto? Dobro razumijem ja da se nema para za neke extremne tuninge ali da imaš recimo par milijuna maraka viška ;) bi li i dalje bio entuzijazista ;)?
 
Član
Kad bi imao toliko para,onda bi imao auto za izlaske,auto za more,za prodavnicu hahahah Treba cijeniti sto ljudi pokusavaju napraviti nesto drugacije i odvajaju pare,pogotovo na ovom vaktu..A ti Goca,ako se ne varam kupio si tog Audija takvog ? Imas li slike nekih auta sto si sam radio ?
 
Član
Schumi je napisao(la):
Kad bi imao toliko para,onda bi imao auto za izlaske,auto za more,za prodavnicu hahahah Treba cijeniti sto ljudi pokusavaju napraviti nesto drugacije i odvajaju pare,pogotovo na ovom vaktu..A ti Goca,ako se ne varam kupio si tog Audija takvog ? Imas li slike nekih auta sto si sam radio ?

Haha zašto ste se vi svezali mog auta :lol:? Iskreno ne volim previše te plastičurine po autu, kupio sam taj auto jer sam znao ko ga je vozio i kako, a to što je bio još i lijep nije smetalo, ja sam više pobornik tuniranja koje podrazumijeva bolje vozne osobine, tako da je moj Audi pretrpio puno izmjena, počevši od KW gewinda, poliranja usisne grane, K&N filtera, premještanja akum. u gepekt radi boljeg rasporeda težine, Ferodo kočnica, distancera, novih guma i tako da ne nabrajam...

Mene plastike ne zanimaju al kad je već tako ispalo... ;) iskreno baš me zaboli jel mi auto ima normalan krov, zvjezdano nebo il ga nema nikako, najradije bi ga napravio od lexana da spustim težište ako mi to ne bi pokvarilo torzijsku krutost...

Što se mene tiče Ariel Atom je idealan auto za mene ;)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
tako je emire ;)

@Goca: a de ti meni reci koji ce mi vrag napucano auto kad je karina, mogu sjest an trotoar do njega i gledat ga...niti otic gdje hocu, niti otic na more jer nema mjesta, necu ja trpit bolan zbog njega....on je meni rob, ne ja njemu, ima da me slusa i ide gdje mu okrenem volan :D

I rekao sam da nisam tuner, nego entuzijazista, hocu lijepo auto da vozim, razlicito od drugih, po svom cejfu, ali ne da moram strahovat nada njim i mislit mogu li preci lezeci ili ne...

Na kraju, ti ne kontas mene, ja ne kontam tebe...

Dobro evo odgovorit ću ti pitanjem, šta će ti napola napucano auto? Dobro razumijem ja da se nema para za neke extremne tuninge ali da imaš recimo par milijuna maraka viška ;) bi li i dalje bio entuzijazista ;)?

DA imam par milijuna maraka viska, onda bi vise ovzao manekenke na jahti, nego auto :D
 
Član
Sa neizmjernim zadovoljstvom mogu reci da je branik gotov, da je ziva perverzija, i da po gradu ne samo da privlaci paznju, nego zavrce vratove...u RL je jeeebeeeniiicaaaa !

Malo s eprovozao po gradu, pri drugom obilasku umalo curka jedna niej stradala, blene u Skodu, posla preci preko pjesackog, ali nije gledala u drugom pravcu jel ima auta ! Fantasticno hehe :D














Dakle plasticarenje branika, zatvaranje lajsni i plastika, pojacanje, i farbajne u dvije boje + Milotec grille za branik, sve izadje okruglo 420 marki...ajjjjj...
 
Član
Hvala drustvo ! Prezadovoljan sam, samo ima jedna sitnica a to je da su plastike kod maglenki zinule jedno 6mm, prema gore, jer je branik sada deblji poslij eplasticarenja...al to lako sredim, samo skinem malo plastike za bokova i upast ce samo tako....al fakat danas vise nisam imao zivaca :D
 
Član
Losa sreca se nastavlja, danas sam primio Puga u guzicu...kmeee

Branik pukao, nosac ispod branika izasao kroz branik, kopce pukle na braniku i oblogi blatobrana, lajsni kopce popucale...za divno cudo, i stopka primila udar jer je branik nabijen na nju, ali na njoj nema nikakvog ostecenja...pozitivna stvar...Pugu pukla maglenka desna, branik kod fara se rascijepio skroz, far desni upao u blatobran, ukrasne lajsne ispod obadva fara ispale, i maska nacikla...Skoda je Skoda, ma koliko god mi sutili o tome hehehe....












E sad, malo drugacijeg sredjivanja, sutra dobijam xenone H7 8000K, haubliftere od Golfa 4 na probu jel mogu ili ne, te LED bijele pozicije iz A3M-a...

Eh da, posto sam ovaj branik unakazio, sutra porucujem zadnji branik od RS-a...
 
Top