Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Dakle da napravim popis....

Trenutno stizu:

-Xenoni
-LED pozicije
-Haublifteri

i dodatak su

-Apex opruge 35-35mm



Jeeeeeeeeej ! :)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Losa sreca se nastavlja, danas sam primio Puga u guzicu...kmeee

Branik pukao, nosac ispod branika izasao kroz branik, kopce pukle na braniku i oblogi blatobrana, lajsni kopce popucale...za divno cudo, i stopka primila udar jer je branik nabijen na nju, ali na njoj nema nikakvog ostecenja...pozitivna stvar...Pugu pukla maglenka desna, branik kod fara se rascijepio skroz, far desni upao u blatobran, ukrasne lajsne ispod obadva fara ispale, i maska nacikla...Skoda je Skoda, ma koliko god mi sutili o tome hehehe....












E sad, malo drugacijeg sredjivanja, sutra dobijam xenone H7 8000K, haubliftere od Golfa 4 na probu jel mogu ili ne, te LED bijele pozicije iz A3M-a...

Eh da, posto sam ovaj branik unakazio, sutra porucujem zadnji branik od RS-a...

e jesi li dobio po guzici? :p
nekad davno sam citao na forumu i mislim da si ti napisao kako kad ti se neko prilijepi na guzicu dok vozis, naglo zakocis da mu malo stopke zasvijetle. i rekao si ako me udari i nema veze jer moram zadnji kraj raditi...
jesi ti ono pisao?
 
Član
Jesam druze, i radim sad zadnji kraj.....Kod Samira, varenje plastike, ravnanje lajsne i pravim mjesto za ispuh....skoro pa djabane :D
 

edo

Član
Inače tibore,nemoj misliti da je do fabie što joj skoro ništa nije bilo u odnosu na puga
ja sam opalio peticu nazad,na izgled njoj ništa,ja mjenjao haubu,farove,masku,hladnjak itd...
Inače da ti opališ nekog fabianom vidjeo bi...kakav je frontalni udar...ali bolje nemoj...
 
Član
djulba je napisao(la):
Inače tibore,nemoj misliti da je do fabie što joj skoro ništa nije bilo u odnosu na puga
ja sam opalio peticu nazad,na izgled njoj ništa,ja mjenjao haubu,farove,masku,hladnjak itd...
Inače da ti opališ nekog fabianom vidjeo bi...kakav je frontalni udar...ali bolje nemoj...

Pa da se nije auto skrsilo bilo bi smece...i treba da se lomi, tako upija moment sudara i smanjuje ti mogucnost povrede...naravno, ne valja ni kad se puno lomi hehe :icon_smile:
 

JD.

Član
eto ti prilike za RS branik hehe malo doplatis na taj i to je to :) sreca u nesreci haha
 
Top