Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

S84

Član
tibor987 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
hehe,meni seat serijski toliko nizak:D
nego da te pitam koliko majstori uzimaju da ti zamjene opruge?

i zar je zaista tolika razlika u stabilnosti?

Razlika je nenadjebiva...u krivini gdje sam an 60-65km/h ispadao iz krivine lagano, danas sam zbog testa prosao malkice preko 80km/h i gume su zvakale posto su debele, ali auto se sekunde niej nagelo vise od cenat ipo ;)

A isto tako je razlika preko rupa, ubi u bubrege majku mu :D


Samo ti polako..da ne postanes donor... koja nam korist ako bubrege upropastis :)
 
dakle tako,sad je bolid!:)

ne znam ja sam konto naruciti apex,ali posto je seat vec sam podosta tvrd kakav ce biti na novom vjesanju,ajd jebo mene,nego ga i stara vozi.:)

al vidjet cemo!
 
ma erole, mislim da za seata nema potrebe vise spustati, osim ak stavis vece felge, ali otom potom.. :)

ps Tibore, mocna ti je fabijana :)
 
brate po autu:) nije meni zbog visine nego nego zbog upravljivosti i stabilnosti,zakleo sam se da cu sve sto uzmem na seatu biti funkcionalno.:)
tibore,sori na OT,necu vise
 
Član
ne moj tako razmisljat, en znam koliko su tvrde serijske opruge vec na seatu....ako je slicna tvrdoca sa aepxom, neces nista primjetit hehe...

Kod fabije su tako malene i tanusne oprugice da je ono tuga....promjer opruge je otprilike ko mali prst na zenskoj ruki...ja se sheba, a sad ove su muske, ko kita titovog pionira hehe :D
 
Pa to ja i hocu da kazem, jedino sto ce postici na ovakom autu je vizuelni efekt, jer u njemu su fabricki(znaci kvalitetni:)) amortizeri i opruge koje pasu tom autu(seat), mislim da nema potrebe da kupuje to sve, jer nece sigurno auto od 75ks dovoditi do krajnjih mogucnosti, pa da su mu potrebne druge opruge zbog bolje stabilnosti ;)
pare od opruga sacuvaj i stedi za, npr.branike od cupre :)
 
mislis?

sad ce zvucati ko kurcenje ali zaista volim i cesto ga dovodim do same granice,znam glupo je to,ipak 75 ks nije nista,ali s obzirom da nemam jace moram i sa ovim nesto.:)
to je dakle najbolje provjeriti sa nekim ko je mijenjao opruge na ovom seatu da li je dobio sta na stabilnosti,ha ja!:)
 
Član
Kako ne, lako je dovesti auto do granice, niko en kaze da moras ici 180, mozes ici i 60 u jako ostroj krivini i eto ga vec na granici, cim pozne klizat prema van sama granica :)
 
heh a eto ;)
ne znam jesil znao za ovu stranicu, www.ibizacupra.net, na forumu ima dosta raje koja vozi obicne ibize, pa mozes tamo dosta toga pitati ;)

eto tibore, izvini necemo vise, morali smo malo uljepsati ovaj thread svojim seatima :cool: :D
 
hahahahahah,tibore al te cojk ukenja:D :)

haha,ajd dosta,ja vise necu,OBECUJEM!:)



edit:link ne valja,trazio sam isti pojam i na guglu,nema te stranice uopce:(
 
erol_brcak je napisao(la):
hahahahahah,tibore al te cojk ukenja:D :)

haha,ajd dosta,ja vise necu,OBECUJEM!:)



edit:link ne valja,trazio sam isti pojam i na guglu,nema te stranice uopce:(

hahah moja greska: www.seatcupra.net :D malo mi ove knjige zezaju koncepciju, sorry ;)
evo direct link: http://www.seatcupra.net/forums/forumdisplay.php?f=96

Tibore, ovo je bila zezancija, nemoj se sta naljutit. Skodica ti je prelijepa ;)
 
sori tiborce druze nas,sve je bila sala,uostalom sve su to kmetovi velikih njemaca.

a fabia je super,ali znas otkad te ljudi grde i nagovaraju da uzmes felge,a ti nikad,ccc!:)
 
Top