Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Evo nesto me puklo sa pocetka tjedna da vratim Skodici barem dio starog sjaja pa je otisla na komplet poliranje, i laka i farova...pogotovo farova, jer su od sunca i svega, vec prilicno jadno izgledali...

Farovi prije:





Farovi poslije:





Malo slikica bibija :D











 
Član
:cool:


a da ofarbas tu kuku za vucu nazad u crno, te stavis onaj novi mali brisac umjesto ovog starog skodinog bembeljuce
 
Član
@ Limpi: Ma dobro to ya vucu hebga necu nista da kemijam do lakiranja, nemam yivaca vise po dijelice raditi...a brisac ne micem, grdan mi je i ygoljav onaj sa pola/petice aero/super-duper brisac...ha ja, svi stavljaju skodin sa octavie i fabije na seate i VW, jedino ja da stavim VW na Skodu...necuuuuuuu :cool:

@ GTI FANta: MA ynam da je smece, to mi je tuyna boljka, ali iygurat cu jos koju godinu dok si ne kupim pravo auto...golfa/octaviu, pa ne iscupam im srce ya svoje prvotunirano :D:D
 
Član
Evo konacno sam popravio nosac kokpita koji je skripao svaki put kad bi motao volanom...taman doslo iz inostranstva, repair kit koji se sastoji od kucnog skalpela, lejnira, olovke i posebnog plutenog cepa iz Hepokovog vina :D:D:D



 
Član
:cool:

ali meni nije jasno, ako ti toliko smetaju "cvrcci" budi pravi hercegovac i uzmi merca, a ne jednu fabiu, jos spustena, pa mora malo da skripi od muke :D :D
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
Ja mislim da ne postoji ljepsa fabija od ove :icon_rolleyes:
;) Kad sam je vidio uzivo odusevio sam se,preljepa je.

ma ako je i upola kao na slikama prelijepa nikad nisam vidio ovako lijepu fabiu nigdje ni na netu ni nigdje prelijepa je stvarno i sve ukomponovano sa stilom i boje i karambolke flelge ma sve je vrh

;)
 
Član
dbabic6676 je napisao(la):
Drug, ako niije problem, gdje si zbavio one pedale ?

Što se tiče auta :cool:
evo da ja pomognen, usput :D
ako mislis na "sporcke" papucice, svaki ovlasteni vw, skoda, seat ih moze nabavit... cijena je oko 70km, tako nesto,
FCA 000 001 serijski, od fabie rs u sustini iste kao od tt-a, cupre, gti-a ;) mislim da su kod cupre jedino malo drugacije "dizajnom"...
 
Top