Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Koji si ti ludzak pa to nema na kugli zemaljskoj :D Samo 13 trosi? bog te ti si sretan cojek, moja je 15 srkala dabogda sve :lol:
 
Član
Nezz da li sam do sada rekao ista,ali brate,nezz sta god da kazem malo je,auto je malo rec prefekcija,mada ne sumljam da ni njegov gazda nije los ko covjel...sretno u buducim radovima(mada nemam veze sta bi mogao vise raditi na njoj :icon_smile: )
 
Član
strujaze je napisao(la):
Nezz da li sam do sada rekao ista,ali brate,nezz sta god da kazem malo je,auto je malo rec prefekcija,mada ne sumljam da ni njegov gazda nije los ko covjel...sretno u buducim radovima(mada nemam veze sta bi mogao vise raditi na njoj :icon_smile: )

treba je samo kraj mog zmaja uslikati ;)
 
Član
Ma bezveze, promjenio xenone iz 8000K u 6000K, jedan razlog sto su mi malo dosadili plavkasti, a drugi razlog sto po kisi asfalt puno svijetla upije...sad cekam da vidim kako ce se ovi 6kK ponasati ;)

Usto, malo sam se vratio utezanju auta, iako je relativno cuvano auto, 9-a godina sluzbe pokazuje otiske zuba, pogotovo sto auto nije garazirano nego je iskljucivo na cesti parkirano pod zubom vremena, meteo prognoza i zloceste djece iz komsiluka... ;)

Druga vijest je da je lak totalno otisao, sav je izgreban, sjajni sloj se poceo guliti, sad vec pomalo lici na sugavo pseto, i gewinde su dale svoje, sad je mekan ko starcev qrac...uglavnom, nisam zadovoljan stanjem bibija, pa sad sredjujemo mehaniku i interijer, a sminka ostaje za proljece :icon_rolleyes:
 
Član
trebao si one od nekih 5000k, jer svaki kinez malo vise vuce na plavo... :icon_rolleyes: eto ja planiram stavit u jedan far one od 4300 u drugi 6000 i vidjet, sta mi je ljepse :D al valja mi cekat, bjez eto napomenu me da cekam farove, a taman zaboravio na to :icon_sad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
Samo cu reci jedno da te dodatno obradujem, da vidis kako bude fina lijepa i mekana plastika kape fara nakon 3 godine izlaganja temperaturi :D
 
Član
A vidi ti paparazza hehe...a ja sjedio u nextu taman za stolom sto se jedva vidi iza ovog velikog bora i tamo pored bijelog peugeota parkiranog... :lol: Koliko mi je bio na oku, mogao si je rastaviti pincetom i stapicem za usi :D
 
Top