Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Ak su Visokovci ( ili kako s evec kaze haha ) znali faraone umotat u one pelene, valjda znaju najbolje hraknut pa zaljepit isprdak koze na malo Skodinog kurt...ovaj, kartona sto predstavlja tapacirung hahah...ovo je bilo slikovito hehhe
 
Legend
tibor987 je napisao(la):
Jeste mocno stoji, ali ej isfurana jednako koliko i Tomason TN 1 ili Ultralaggera u tuning svijetu...svako 4 auto ih ima :D

Ostaju moje felne dok ne nagazim na schmidtovke ili kt4 falcirane 6.5J-9J barem :D

OEM tesko moze isfurati, isto kao i bbs al eto, kako ti kazes :)
 
Član
Pa moze druze, jer su bbs kultne felne, a parabolke su jednostavno felge koje ljudi uzimaju kad nemaju maste ni predstave...nemoze susporediti bbs kad je to kultna felna, i ide na 95% ooldschool vozilic ai german style, ali kao sto vidis ja nemam tocno preciziran stil po kojem radim auto, nego izmisljam kako radim dio po dio...tako da meni to nista ne znaci...ne govorim da ne bi lijepo stajalo, to daleko od toga, nego govorim kad vec nastojim da napravim sto vise unikatnu Fabiju, onda pokusavam izbijeci sve uvrijezene "standarde" :D Kontash ? :D

Npr. koliko si dosad vidio auta sa mojim felnama ??? :D Ako slucajnooo negdje i jesi naletio, ta brojka je sigurno ispod 3 :D
 
Član
samo da naglasim da ono nije felga na kuju ti mislis (bar pretpostavljam da mislis) ... parabolaka 5 kraka od audij a6 - nego tt-ova felga i rijetka, plus masna za naci!

PS. izvinjavam se sto se ukljucejem u polemiku ... dobro radis fabiju!
 
Legend
tibor987 je napisao(la):
Pa moze druze, jer su bbs kultne felne, a parabolke su jednostavno felge koje ljudi uzimaju kad nemaju maste ni predstave...nemoze susporediti bbs kad je to kultna felna, i ide na 95% ooldschool vozilic ai german style, ali kao sto vidis ja nemam tocno preciziran stil po kojem radim auto, nego izmisljam kako radim dio po dio...tako da meni to nista ne znaci...ne govorim da ne bi lijepo stajalo, to daleko od toga, nego govorim kad vec nastojim da napravim sto vise unikatnu Fabiju, onda pokusavam izbijeci sve uvrijezene "standarde" :D Kontash ? :D

Npr. koliko si dosad vidio auta sa mojim felnama ??? :D Ako slucajnooo negdje i jesi naletio, ta brojka je sigurno ispod 3 :D

mislim da si pogrijesio taktiku po kojoj radis, jer ce ti se cesto desavati da prepravljas, ispravljas i samo gubis vrijeme, novac i zivce..

po meni trebas imati jasnu viziju, sta i kako hoces, i onda samo guras naprijed.. ali kako god, sretno :)
 
Član
tibko fura svoj stil :cool:
doduse jeste da su neke stvari radjene xxx puta, zato ima tapacirunge placeni ko" da je mercedes neki, a ne skoda :D
 
Član
tapacirunzi su placeni masno zato sto majstor nije dobro znao uraditi, a ni drugi majstor drugi put pa s epocelo odljepljivati...Sad se samo nadam da je Esmer konacno uradio kako valja....
 
Član
Evo krenuo sam veceras s adampiranjem, izdampirao jedna vrata sa 10mm BTP-om i krepao, trebalo mi skoro 2 sata, ali sad hepi sa uradjenim....osobno, sad kad je dampirano i kuckam ovak oprstima i nije mi nesto rezonantnost promjenio, isto zvoni ko i prije mozda u ton nize...ali eto vidit cemo kad postavim an vrata kako djeluje...



Uploaded with ImageShack.us

Ovo oko zvucnika i sa ledjne strane kadice, to cu dampirat onim od 5mm koji mi sutra iz sarajeva dolazi....eto pa sljedeci update vam dreknem kako je sve to ispalo sa kojom slicicom i utiske.... :dobro
 
ja nikako al bas nikako nevjerujem u bilo kakvu vrstu damipranja proabao jesam platio nisam nista dobio pa sad neznam vidit cemo kako ce se kod tebe pokazat sretno dalje
 
Član
a vidjet ces kada zavrsis i montiras imal efekta...

mada skoda je to, mozda se ne moze to dampirat :D :lol: :lol:
 
Top