Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
eto sada kad neko vidi fabiu stvarno ce mislit nesto "bjesno" i pod haubom :D ono ima i diskove nazad da zaustavlja strasni 1.4 mpi crveno i :D

napreduje to pravo :cool: i sretno oko ovih diskova nazad, ima tu posla ;)
 
Član
Pa i nema bas, moguce su mi zajebancije sa sajlom rucne i mozda sa nosacima, ali mislim da ne bi trebalo biti...ali kako kazu, uvijem im amjesta za moguce sranje...a sto se tice problema blokiranja i felsanja kocione sile nemam brige jer peti kocioni uvijek rasporedjuje jednaku silu koliko treba....
 
Član
ma uz malo srece i leci ce to ko" orginal ;) isto sam se raspitivao oko toga, pa mi bi poskupo, pogoto novo i sta cu, sprej, cetku i farbaj hrdjave dobose u crno :lol:

btw koliko ce izaci novcanica tapacirunzi ?
 
Limpi je napisao(la):
ma uz malo srece i leci ce to ko" orginal ;) isto sam se raspitivao oko toga, pa mi bi poskupo, pogoto novo i sta cu, sprej, cetku i farbaj hrdjave dobose u crno :lol:

btw koliko ce izaci novcanica tapacirunzi ?


nevidim tu nista skupo ja sam tiboru dao zadnje diskove nove nove pločice glavcine crijeva limove sve za ugradnju za 250 km za dvicu golfa ti dodje 150 ovo je sasvin ok i realna cjena a ugradnja nece biti problem vec je provjereno
 
Član
a dobro dado, to je pretpostvljam skinuto sa nekog golfa, pa jeftinije ? novo, zapakovano sve ovdje kad sam se raspitivao oko 400km... a studentu to i nije bas malo, hehe
 
Limpi je napisao(la):
a dobro dado, to je pretpostvljam skinuto sa nekog golfa, pa jeftinije ? novo, zapakovano sve ovdje kad sam se raspitivao oko 400km... a studentu to i nije bas malo, hehe

kralju moj ovo sto je on uzeo od mene je sa golfa 4 tdi a auto je bilo 2002 godina sa 70 tisuca na satu ako to nije novo sta je novo kakva je razlika izmedju ovih sto je on skinoi tih novih cak ti mogu biti i zamjenski a ovo je sve orginal vw tako da u to nema sumnje ni najmanje
 
Član
razlika je u 8 godina starosti i 70k kilometara :D hehe, a ne, isplati se tako naravno, ja ovdje nisam naletio na nesto "polovno" a da je sigurno, a novo, naravno orginal ne fus , skupo ;) :icon_exclaim:

a kad dodju tapacirunzi slike odmah, zivo me zanima kako ce ispast, mada ne sumnjam da ce esmer dotegnut pravo :icon_smile:
 
Član
Nadam se stvarno da ce ispasti perfekcija...jer ovo je treci put i kad sracunam tapacirunzi me izadjose 800 marki jebo ih ja, mogao sam ih cistim zlatom prevuci....nidje veze....ako sad ne bude valjalo samo cu ih zgulit, pobrusit i navuc carbon foliju i mrs nek ide sve u 3 lijepe....
 
Član
vala si se nadavao za tapacirunge :icon_eek: ma bit ce super sada ;)

eto krenulo se sa mehanikom, kocnice, pa taman onda moze i neki motorcic :icon_smile:
 
Član
funky je napisao(la):
P: Skodine tapacirunge, cijena, prava sica :)

:lol: :lol: ajde ostavi onda meni te kad ih esmer zavrsi, a skinem ja svoje pa ih nosi tiboru, moji imaju neke zgrade kao nacrtane, bas su kuuul :D :lol:
 
Top