Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
erol_brcak je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Black, bit ce nissan, ali bogme bez pizdarija po njemu, bit cu lud ko tepsija, golo auto da mi se guza prehladi ali brzo ;)


E takvog te volim,pusti ba tu muziku,neke branike i picke materine.Sto nema pravu funkciju ni ne stavljaj na auto.
I da se zna,kupis li 180 sx bit cu jaaaako ljubomoran na tvoju srecu,grrr:icon_mad:


:cool:

pa zato postoji STREET RACE i STAJLING pa ko voli nek izvoli o ukusima se ne raspravlja, svako se pronadje u necemu...
 
Član
Njah...kako god, opet curi voda...vise nije sa exp. posude, ali vjerovatno jeste ili sa crijeva ili hladnjaka jer gubi vodu nenormalno...treba otprilike 2min da potrosi vodu u exp. posudi sa oznake max. da totalno presusi...
 
Provjeri " T " racvu koja vuce vodu unutar vozila tj.u mali hladnjak a visak vraca. Kod nas je na Skodi bila pukla ta racva i gubila je vodu nenormalno...Ako nije to onda kod njih zna hladnjak procuriti u donjem lijevom uglu na sastavu (pera)...
 
Član
@ Default: Sta cu je udavat moj druze, izgubio bi kamaru para....pokusat cu spasit ovo djubre ako uspijem hehe :D

@ roki: hvala puno drug, svakako cu pogledat ovo po tvom savjetu, samo cekam grabu da mogu odozdo pogledat...kad vidim odakle kapi presudit cu joj majke mi ;)
 
Početnik
kaze se kaplje,cappy je brandname coca cole...nadji ovakvu dizalicu pa vidi odakle ti cappy

dsc00417qh8.jpg
 
Član
@han-solo:eek:plakah:lol::lol::lol:
ajd ba tibore,samo se nemoj nervirat,cuvaj zivce,nije joj nista,malo se zagrcula pa puklo crijevo,skodilak je to,ne moze da mu nesto veliko fali;)
 
Legend
joj sta je ovo ocami, ko su ovi hateri i spameri ba, zar ljudi nemaju pametnija posla :S
ccc

kume ne panici ba, nije to nista strasno, odi kod majstora na dijagnostiku, kazes mu sve fino sta i kako i to je to :)
 

Eko

Član
.nOKe je napisao(la):
joj sta je ovo ocami, ko su ovi hateri i spameri ba, zar ljudi nemaju pametnija posla :S
ccc

kume ne panici ba, nije to nista strasno, odi kod majstora na dijagnostiku, kazes mu sve fino sta i kako i to je to :)

zna se ko su .. a ociste se to za sec. ;)

:icon_exclaim:
 
Početnik
han-solo je napisao(la):
kaze se kaplje,cappy je brandname coca cole...nadji ovakvu dizalicu pa vidi odakle ti cappy

:lol::lol: Jes ga "potkloco" :lol: Ciji je ovo Golf ? :icon_eek: Ne mogu da vjerujem kako je istruo :icon_eek:

@Tibor, pogledaj ti dihtung glave motora. Ako ne vidis da igdje curi a voda brzo nestaje, vrlo moguce da je do njega. Otvori expanzionu posudu pa vidi jel pjeni dok auto radi
 
Član
Ej samo odeš do Škodinog servisa i kažeš sljedeće: Curi mi voda negdje, trebao bi probati nabiti pritisak u posudu da vidim gdje curi. Možete li mi to uraditi?

(Oni bi trebali imati spravu koja nabija tlak u posudu gdje sipaš vodu cca 2 bara)

To će isti sekund pokazati gdje curi i riješena stvar. :)
 
Top