Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Moj Goca ne uzdajem se ja vise u servise ni za sekund...uvijek nesto deseto promjenu, samo u svoje oci i jako skromno znanje hehe...

Uostalom bio sam na grabi danas, po svemu sudeci kamencic mi proletio kroz mrezice branik ai prosao kroz hladnjak ko metak...tek u utorak/srijedu dolaze im hladnjaci kmeeee...vozat se sad po gradu u petoj na 50km/h i 2 galona vode u gepeku nema druge :icon_sad:
 
bolje se strpit i ne vozat ostat ćeš negdje bez vode pa ćeš ga pregrijat onda ti negine glava motora ili taj skini i zakrpi rupu do srijede ima raznih načina da se rupa sredi do srijede
 
Član
Sve su voznje od kuce do kafica i nazad, u prosjeku 5-6min...na dulje putovanje ne idem...trpim ja nju, nek istrpi ona mene...sasadi li se ili me izda ide odma kod ikica u kocku...nazivcirala me stoka zestoko, dosad nikad nije bilo problema...neprihvatljivo :cool:
 
jbg takva su auta menise golf ugasio prekučer nema struje mrtvo auto došo majstort kaže elektornski dio brave ja stvaio novi opet ništa kaže mehanički ja i to opet ništa onda mi reko četkice alansera i opet ništa pa smo reparilali atelnator da bi na kraju kupio akumoulator i ni do njega nije bilo i kvar bio loša masa haha sortry na ot ali auta su takva sad extra sad nešto zezaju
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Moj Goca ne uzdajem se ja vise u servise ni za sekund...uvijek nesto deseto promjenu, samo u svoje oci i jako skromno znanje hehe...

Uostalom bio sam na grabi danas, po svemu sudeci kamencic mi proletio kroz mrezice branik ai prosao kroz hladnjak ko metak...tek u utorak/srijedu dolaze im hladnjaci kmeeee...vozat se sad po gradu u petoj na 50km/h i 2 galona vode u gepeku nema druge :icon_sad:

A tko je rekao da će ti oni išta mijenjati :icon_biggrin:? Samo ti kažu šta je, ti platiš, i ideš kod svog majstora :cool:
 
Član
Pitanje za milijun...koje je ovo auto :



...da u pravu ste, to je moaj prokleta Skoda rastavljena zbog skidanja i zamjene hladnjaka...






Porklete Svabe, da bi promjenuo hladnjak moras poskidat branik, vezni lim gornji, vezni lim donji, nosace, nosace branika, izmajstorisati kako provuci hladnjak motora izmedju hladnjaka od klime i njegovih crijevi, i na kraju da bude jos sladje 3 konektora koja se kopcaju na plocu sa ventilatorima su tako debilno postavljeni da ili trebas rukicu ko u Zubic Vile, ili dovoljno velik cekic kad pop.zdis...

Ukratko, zadovoljstvo dolslo oko 200 marki i 6 sati i 45min. hebavanja oko skode...c.c.c.
 
Član
Evo, uspio sam uci u trag jednom dijelu koji odavno zelim na autu...

6584_8357.jpg


Kape retrovizora od PRAVOG Carbona...bude doslo oko 17-sti 12-og, jer njima treba 10 dana za isporuku u Cesku...

Cijena 85€
 
Član
Pa ono, nema puno plastika...jedino moram pragove stavit, sutra sliknem sa boka pa cete vidjet koliko bjezi lip zadnjeg branika i praga...kmeeee...

uglavnom ovo moram stavit da bi donekle izjednacio, to je jedino novitet...kasnije sa izvana osim felna aBd ide jos prepravka gepeka i farbanje krova u sivo i to je to...



...nije puno izrazeno sa boka...



...i trebalo bi ovako nekako ofrljoke ispast, samo manji lip ce biti ovo sam zbrzaka sklepao nesta heh...



i da bude sve jednako sa jebenim lipom na zadnjem braniku treba mi ovaj prag koji moram lagano prepraviti kao i onaj gore lip :(




Nema mi druge, ili ovo ili zadnji branik opet skidat, a ne bi to podnio on jer su kopce se vec sjebale do kraja koliko puta je skidan, jos jednom skinem li ga gotov je... :(


Shta mislite o ovome, jel bolje ostaviti kako je sada, ili ovaj cirkus radit ? :icon_confused:
 
Top