Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
dadao_style je napisao(la):
nemoj to sprejem da bojiš vanjske lajsne sve će ti se od vapa u praoni oguliti lajsne treba prije ošmirlgat preć šprickitom pa onda lak kompresorom to će ti potvrdit još netko sa foruma

A jebemu, to znaci onda da moram branike cupat ( lajsne ne mogu skinut ), moram onda sa vrata lajsnu skidat i rastavljat vrata zbog hebenih steka.....samo zbog toga auto 2 dana van pogona.....sranje....

A na Skoda HR forumu vec su likovi neki isto ovako radili, i nije im se gulilo....ne znam sta cu sad.... :icon_sad:
 
ja kad sam kupio tek golfa nisma imo nimalo iskustva jer mi je bilo prvo auto uzeo ja sprej crni i prešo sve lajsne na autu bez šmirglanja dakle čista podloga samo nanjeo primer plastic i to je sve bilo divno krasno prvi mjesec dana poslije se sve počelo gulit od vapa kiša kamecica itd i sve se ogulilo onda mi je kolega skino sve plastike ošmirglo sa 5 do 6 vrsta šmirgla nanjeo šrickit te opet poslje šprickita prešo vodenim najfiniji onda dino auto lak crni perla i to je to bude ko bombona mislim pokušaj ti tako ovo ti je moj savjet prijateljski da se ne oguli svak ima svoje to je tvoje auto ako ti misliš da je tako dobro ti uradi sprejem ali da je moje auto tako novije ja se nebi igro sa sprejevima već samo kompresor i šprickit da valja da se uradi
 
Član
nista, ostavit cu to za kraj, pokusat cu ga onda slaganjem boja i nekim shemama da utopim crne lajsne, ili cu ih necim zacrnit jos vise da ispadne fora neka...moram promislit jer je dosta rada potrebno, a juce sam primjetio da mi je na prednjem braniku neko zakacio branik i ostetio mi lajsnu...ko da je nozem neko zgulio gornji sloj.....tako kako cu bojiti moram novu lajsnu prednju nabavit....sranje.... :(...nikako ja na zelenu granu sa skodom....
 
to što je zaparana skineš je ošlajfaš pokituješ baciš špric kit po kitu opet šmirgl vodeni pa opet malo kita dok se ne poravna i bila priča
 
Član
Evo posto sam malo zapustio sredjivanje auta zbog financija, sad sam opet lagano poceo...

Poslije neuspijele ideje lakiranja lajsna i steka vrata, posluzio sam se zenskom logikom: ako ne mozes dobiti zeljeno, potrosi lovu na nesto drugo, a to nesto je...


Sportska maska sa crnom mrezicom...



..original from Miljotec...




Samo jos to pofarbat i zasarafiti na tutach hehe....
 
maska je extra hajde postavi da vidimo kako izgleda na autu i šta misliš da skineš ovo milotec da bude sve crno to je samo moja ideja
 
Član


Ma lako skinuti to Milotec, natpis je na dva sarafa pricvrscen....a moram nosit na farbanje prvo, to bi trebao ovih dana uraditi, pa postavim slikice.... :)
 
Član
Igor031 je napisao(la):
otkri nam financiski kolaps zbog maske?

160KM + farbanje...


BTW. ovo niej zasigurno, ali posliej cetvrtka vjerovatno idem na farbanje maske, haube i svih lajsni i steka....al ovo je jos u zraku visi, nesto mi moj lakirer bolezljiv pravo....:icon_confused:
 
Član
evo moj dobavljac javio mi danas sretnu vijest...postat cu tata ! ( ne mulci, nije mi zenu j..bo)...dolazi mi mjenjac konacno, danas utovaren, a u srijedu moci cu ga podignut i nadam se stavit preko vikenda u autek hehe....cekao sam ga samo 4mj....presretan sam ko malo dijete hehehe :D:D:D:D


Za one koji nosu jos upuceni, radi se o ovome:



btw. na slici je 6-brzinski, ja narucio 5-brzinski, ali isto sranje drugo pakovanje hehe :D
 
Član
mjenjac mi je u rukama....kako je hebeno prekrasan hehe....nadam se da cu ga sutra vec stici staviti...
 
Top