Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
nije ovo prava koza, odlucio sam se na eko kozu zbog izdrzljivosti, a ovo je kemijski obradjena jer inace ide na siceve na palube brodica i jahti....u principu malo ej cudna na dodir, ali ce izdrzat vise od auta :D...a i nije tipicno izlomljena nego je parena na texturu ko malih baklavica....ne vidi se ovako, ali mahnit je dezen do jaja....to treba vidjeti i opipati....a u sredini ovo crno je aero tkanina...
 
koliko ti ja naplatio ako nije tajna javi na moj mob koje su mu cjene presvla;enja i tako to i gdje se nalayi u mostaru
 
Član
naplatio mi je 320KM, preko poznastva, a covjek se nalazi u mostaru kod "sisara", ono sa mahale kad smotas pod onaj nadvoznjak...

BTW. dadao shefe kad cemo se nac na toj fakn kavici vishe ? :D
 
kralju dao sam ti msn adresu i broj mobitela davno ajde po danu kad god hoćeš samo javi pola sata prije odnosno provjeri dali radim nešto ili ne...
 
Član
oke, odemo onda u petak po danu na kavu, danas i sutra imam obaveza, imam skakat oko fax-a, zahebali su me u vezi knjiga i uplatnica majku im....

Jel oke dado ? :)
 
Član
Evo ga, da mozete potvrditi da sam bolestan covjek i da vise cuvam auto nego curu :lol:

Stavljen zastitni premaz i na motor, u smislu neke masne smjese ( dedo nabavio, odnosno dobio kao poklon od -Mercedes-Benz servisa ), pa sam prvi isprobao kako to djeluje hehe :lol:

Ko bi rekao da ovaj engine nije nov, rucno opran, svaki dio koji sam mogao dobaviti, i rucno krpom nanesena ova smjesa kud sam mogao dohvatiti + plastika zasticena opet nekom kremom koju dedo dobio....



Inace jos je komplet auto oprano, nanijet vosak osmozom, ( sasija, podvozje ) zasticene alu felge kremicama, zasticene gumene britve vrata...sve preparate koristio iz Mercedes-Benz servisa, ne znam kako se zovu, bitno da je kvalitetno cim likovi to na svoje CLS-ove stavljaju hehe :D ( dedo mi na poklon dobio te preparate, o happy lil` o me ! ) :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Hoces da kazes da dedo ima clsa? :D

Ne, nego dedo i ujko mi imaju mehanicarske radnje, i opravljaju samo Mercedese vec nekih 25 god. tako da uvijek dobijaju te "nagrade" odnosno te kreme, preparate marketing sranja besplatno ili za 10-15% cijene...kako god, ne bunim se :lol:
 
Član
vidjet cu, mozda budem prebojio steke vrata i lajsne u boju auta...ostalo mi plastik primera i boje u spreju od 250ml, pa to preko vikenda budem uradio..mozda....
 
nemoj to sprejem da bojiš vanjske lajsne sve će ti se od vapa u praoni oguliti lajsne treba prije ošmirlgat preć šprickitom pa onda lak kompresorom to će ti potvrdit još netko sa foruma
 
Top