Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Krenula narudzba za MOMO Tomahawk Leather Crnu rucicu mjenjaca, i krenula izrada crno sivih koznih navlaka za siceve....sve biti gotovo unutar 2 naredna tjedna, siceve ce biti dosta zeznuto napravljeno, posto sam odabrao ludu kombinaciju, koju ce te tek vidjeti kad bude gotovo hehe :D
 

JD.

Član
tibor987 je napisao(la):
BTW sto se tice tockica kontam staviti nekad kad zavrsim interijer, Eibach opruge ( -30mm ), distancere ( + 30mm ) i SMC S8 tockice.....to su potpuno iste felne kao sto ih mozete vidjeti na pojedinim Audi A8-icama i 3-cama novim :icon_biggrin:

prvo felge uzmi pa vidi koliko ces ih moci jos izbaciti vani sa distancerima.

koju ces dimenziju felgi uzeti ?

mislim da je tih 30mm previse osim ako mislis po 15mm na svakoj strani.
 
Član
a uzet cu 14", nemam novca za 16"-ske pa onda jos i gume kupovati, preskup sport trenutno za mene, za koju godinu jedino.....imam jos oko 1300KM za sredjivanje auta, a kad bi uzimao i felge i gume tu bi mi ispalo odmah 1000....idu felne vjerovatno Alessio Euro 14" ili Romanga Routa Modena 14", fino izgledaju a nisu puno para, oko 600 ce me izaci sve 4 komada....

A sto se tice ovjesa, Fabija ide u pod sigurno 30mm, a distancere uzmem tek kad vidim koliko imam prostora da ruba blatobrana, da me ne karaju na tehnickom sto mi vire gume van blatobrana brrr....
 

JD.

Član
pa ti rece Audi S Line felge ? heh, i 15" izgledaju malo ako pricamo o nekom kompletnom sredjivanju auta a o 14"kama da i ne govorim.

ako vec sredjujes auto radije ga vozi jos pola godine takvog pa kupi 16" felge nego dati toliko para za neke 14"ke...

a sto se tice tehnickog haha zar mi to imamo :D
 
ma polako,slazem se da sacekas pa da uzmes kasnije 16" ,a bice para,ja jedva prolazim sa gorivom al stas,kad dobijem na kladionici krenut cu tvojim stopama,hehe,pozz
 
Član
JD. je napisao(la):
pa ti rece Audi S Line felge ? heh, i 15" izgledaju malo ako pricamo o nekom kompletnom sredjivanju auta a o 14"kama da i ne govorim.

ako vec sredjujes auto radije ga vozi jos pola godine takvog pa kupi 16" felge nego dati toliko para za neke 14"ke...

a sto se tice tehnickog haha zar mi to imamo :D

A trebao sam te staviti medjutim felne koje mi je tip trebao prodati su jako ostecene po rubu, izgleda da je prethodni vlasnik negdje ispepao auto da valja....tako da mi s ene isplati te popravljati, skoro me izadju para ko nove....

A neka ima jos do fega, pa stignem odluciti hehe :D

Imam ja ionako srediti sportske grile, otvore branika, lip na prednjem braniku, steke vrata, nazad ispilat branik i sredit ispuh...pfffff.....ima joooooos posla ihihihi :lol:
 
Član
Evo, vec sam povadio siceve da idu an sivanje koze, ostao samo vozacev sic, njega cu sutra ( subotu ) raditi....

Kad nema sica, koliko je Fabija veeelikaaaa, kakav Superb, pish-nagaz za nju haha :lol:



BTW. Ovako vam ciste perionice auta u Mostaru, usisaju sta mogu, ono sto im ljeno smetu pod sic...mamu im :evil:



Mozda padne koaj slika sutra, ali priej nedjelje necete znati kako sve izgleda hehe 8)
 
ooo tibore vidim idu radovi neka neka tako treba hajde kad ti odgovara da kavicu pijemo i da vidim auto uživo evo ti moj msn

dado_gti@hotmail.com ili mob 063 - 437 - 502 pa se čujemo s nedelje da se nađemo
 
Član
dadao_style je napisao(la):
ooo tibore vidim idu radovi neka neka tako treba hajde kad ti odgovara da kavicu pijemo i da vidim auto uživo evo ti moj msn

dado_gti@hotmail.com ili mob 063 - 437 - 502 pa se čujemo s nedelje da se nađemo

Ma nema problema dado legendo, cut cemo se sa nedelje, taman mi sicevi budu gotovi pa da ti Pepita prikazem u najboljem trenutnom svijetlu hehe ;)
 
nemaš frke neću ti ja nać zamjerek kod mene sve prolazi meni je drago uvijek kad vidim nekoga da ima volje da sređuje auto ili bilo šta drugo vezano za auto jer u današnje vrijeme to slabo itko podražava sorrry na ot pa se čujemo sa nedelje pozdrav
 
Član
Evo ga djecice, prednja dva sica gotova, sad se jso radi zadnja klupa...

Dakle, to ovako izgleda...

1. Prednji sicu zavrsnom stadiju



2. I to izgleda sad ovako, oko prilike hehe...



...Cini se na slikama da je kao bijela koza, ali u stvari je neka boja misje sive...u nijansu boja kao obloga vrata u Elegance paketu...




Poledjina je crna, zbog trljanja noga i koljenja od pozadinu pa da bude manje uocljivo kad se isprlja...



...i na odnosu kokpit to izgleda sad ovako...



3. Pocelo se sa izradom zadnje klupe i to izgleda ovako...ovo sam poslikao prije nego me majstor izbacio iz radnje hehe :lol:







---

BTW, poslikam komplet i stavim video od 360° kad bude sve gotovo da dobijete pravi utisak kako to izgleda hehe...pozz do sutra, ili eventualno prekosutra kad postavim sve slikice i kad se ovo zavrsi...Sayonara ppl ! :D [/img]
 
Član
Super je ispalo, fakat, svaka cast :D

Mada po slikama nikad nebi rekao da su ovo kozna sjedista ... :D
 
Top