Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

extra je ispalo sretno dalje još će se ovo crno bolje ukopit kad se auto spusti i stave felge ali pomalo sve u svoje vrijeme pozdrav
 
Član
nije ovo crno nego je tamno siva hehe....a sad dolazi prednji spojler na red...to bi ( nadam se ) trebao uzimat krajem mjeseca, ili uzmem crne stope...zavisi sta bi brze bude moglo biti dostavljeno :)
 
Član
MA bit ce i felge valjda jednog dana...polako, strpljenja malo hehe :D...prvo da se plasicariej rijesim, lako onda naci felne koje ce se uklopiti i dati onaj zavrsni touch hehe :D
 
ija isto mislim da si trebo možda neke felge uzet pa onda možeš ostalo nadodavat ali svak ima svoje planove osobne u to se ne treba mjesat polako ali sigurno
 
Član
Istina da su felge pola auta, ako hoces da ono bude lijepo al' su zato i najskuplje i kod nas se uglavnom zadnje kupuju dok se skupi para, ove plastike i dzidza midze su 15 x jeftinije nego neke dobre felge :)
 
Član
Har3 je napisao(la):
Istina da su felge pola auta, ako hoces da ono bude lijepo al' su zato i najskuplje i kod nas se uglavnom zadnje kupuju dok se skupi para, ove plastike i dzidza midze su 15 x jeftinije nego neke dobre felge :)

Tesko ako pogledas da je lakiranje platio 350 km. Ako ne grijesim, rekao je da je masku platio isto nekih 160 km. 510 km! Kakve se felge mogu naci za 510 km....novo jeste novo, ali polovne se mogu naci u drama stanju, po puno nizoj cijeni...nije sve u internetu i cjenovnicima....
 
Član
to jeste...
mene ce spojleri izaci 600 maraka, a dok uzmem felge dobre to mi barem 600-700 maraka da su dobre, a posto kontam uzimat 16-ske onda moram i nove gume, jer se rollam sad na 14-skama...dakle ode i za gume 700-800 maraka....tesko skupit to, pogotovo ja nemam stalnog posla, nego sa strane ceprkam sve....
 
Član
tibor987 je napisao(la):
to jeste...
mene ce spojleri izaci 600 maraka, a dok uzmem felge dobre to mi barem 600-700 maraka da su dobre, a posto kontam uzimat 16-ske onda moram i nove gume, jer se rollam sad na 14-skama...dakle ode i za gume 700-800 maraka....tesko skupit to, pogotovo ja nemam stalnog posla, nego sa strane ceprkam sve....

Da ti samo znas kakve sam felge vidio bio 16ke kad sam isao sebi kupovat.....drama....s dobrim gumama 205ticama bile 400km, kod vulkanizera, odma se moglo provjeriti da li su prave itd. Da nisam imao vec kupljene gume 15" ne bih ni sekunde razmisljao...
 
Top