Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

oj upravo procita svih 19 stranica.

druze prvo svaka cast na trudu,godiste ko i ja,student ko i ja pa te u potpunosti razumijem.
evo ja se sad nesto guzim oko ibize,zasad joj samo sitnice radim koje ne oduzimaju skoro nista para nego samo vrijeme,ali u planu su neke gluposti vece,samo fali para.

e sad da velim nesto,super si sve uradio,samo puno para potrosio,svi ti govore za felge i zaista imaju pravo,gledam fabijicu ,sva lijepa i dobra,ali onda vidim ove "alu stock" felge i jbg nije to to.felge  i spustanje obavezno,ne moras previse,30/30 mm barem,u a3m-u fino na kredit uzet,nek starci malo pomognu i eto ga.a felgice u gume u vulkanizeru naci kakve ocuvane.

joj dzabe te ja savjetujem ,znam kako je biti student,kad se nema para onda se nema,ha ja.nego ja danas vidje crx mk1,prodaje se,joooj jest dobar :D  

nego,sretno druze!:)
 
Član
trizex je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
blago tebi ako ti je najlakse felge uzet :(

Fakat....

Tibore znas ti onu, ako ti 10 ljudi kaze da si krava, ne svadjaj se nego muuuuuči :D

brate vjeruj mi, nista, al nista, sta uradis na autu, nece tako upecatljivo biti kao dobro zakucavanje i felge. Ama bas nista. Dzabe ti silne plastike i sta vec ne, kad se vozas na celiku i ratkapama.

Potpis :icon_exclaim:
 
Član
Ljudi bit ce felge i spustanje, polako...nemam tolike pare, treba skupit barem 1500-2000 za spustanje, felne i gume, to mi je skoro 8-9 mjeseci stednje... :)
 
Član
pa ako je student nije siroce jbt mogu mu starci dic kredit na osnovu svojih doprinosa a on da ga otplacuje uz idealni rok koju mu godi od 3 mjeseca do 3 godine :p kakve vezze ja upravo srednju skolu zavrsio pa sam od svoje ustedjevine napucavam auto kud i kamo pomalo... :p
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
pa ako je student nije siroce jbt mogu mu starci dic kredit na osnovu svojih doprinosa a on da ga otplacuje uz idealni rok koju mu godi od 3 mjeseca do 3 godine :p kakve vezze ja upravo srednju skolu zavrsio pa sam od svoje ustedjevine napucavam auto kud i kamo pomalo... :p

A koliko to ti imash ustedjevine boga ti ?

Evo i ja sam student (1 godina) pa jedva se neshto promijeni , zato sto se ne moze puno ustediti :icon_confused:

A iskreno od roditelja mi se ne uzimaju pare dosta mi je sto su mi kupili auto od 18 milja josh sad da ih gulim , daj felge , daj muziku , daj ovo daj ono ...

aBd kad se nadje kakav posao a trebao bi u Augustu pa onda mogu poceti pricati o nekum sredjivanju auta :cool:
 
Član
Eeeee face kad počnete novce zarađivati nećete o ovakvim stvarima ni rasmišljati (barem pola vas). Kakva felga kakvi bakrači kad počnete sami sipati i opravljati vozila neće vam puno ostajati za tuniranja. Zavisi istinski zaljubljenici po cijele plaće uloze u auto, onda zove malu ocemo li na kavu i ponesi para, ocemo li u disko? nemogu jucer sam miselinke stavio hehehe i tako to... znam ih ja dosta, a isto tako dosta koji su se vrlo lako okanili "điđanja".
Po meni je džaba svaki tuning ako ljubimac nije barem 3 centa spušten od tvorničke verzije i ako nema neke dobre felge, nemoraju to biti najnovije momo nego neke i polovne koje dobro stoje dotičnom autu. Ali dosta tih takozvanih tunera kaze na to ah sta će mi to onda moram svako malo mjenjat krajnice, kugle, trese mi auto itd... neki postanu starci i prije vakta.
 
Član
George je napisao(la):
Eeeee face kad počnete novce zarađivati nećete o ovakvim stvarima ni rasmišljati (barem pola vas). Kakva felga kakvi bakrači kad počnete sami sipati i opravljati vozila neće vam puno ostajati za tuniranja. Zavisi istinski zaljubljenici po cijele plaće uloze u auto, onda zove malu ocemo li na kavu i ponesi para, ocemo li u disko? nemogu jucer sam miselinke stavio hehehe i tako to... znam ih ja dosta, a isto tako dosta koji su se vrlo lako okanili "điđanja".
Po meni je džaba svaki tuning ako ljubimac nije barem 3 centa spušten od tvorničke verzije i ako nema neke dobre felge, nemoraju to biti najnovije momo nego neke i polovne koje dobro stoje dotičnom autu. Ali dosta tih takozvanih tunera kaze na to ah sta će mi to onda moram svako malo mjenjat krajnice, kugle, trese mi auto itd... neki postanu starci i prije vakta.

Pa ne znam kako to mislis a ja se necu kaniti điđanja ko sto ti kazes nikad :icon_biggrin: (a nisam josh ni poceo) ali vala ne bi sebi dozvolio to da vozim extra mega ultra uber high auto a da nemam platiti kafu ili sok meni i djevojci ...

Za sve se moze naci poneki novcic iz kasice :lol:

A po meni tibor ide pravim putem tj. prvo radi unutrasnjost (najjeftinije) pa onda vanjski izgled (karambolke) i na kraju samo upasuje neke gotivne felgice (i spustanje) koje ce mu se uklopiti u kompletan izgled auta ...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ljudi bit ce felge i spustanje, polako...nemam tolike pare, treba skupit barem 1500-2000 za spustanje, felne i gume, to mi je skoro 8-9 mjeseci stednje... :)

a kredit by a3m???

Starci su vec u kreditima do grla, a vec mi otplacuju pola rate za Skodu i nema sile Bozije da ih jos derem za felge...ovo je moj projekt i samo moj, pa koliko skupim para toliko cu uloziti, ako ne bude se imalo para, bit ce za koju godinu hehe :D
 
Član
George je napisao(la):
Eeeee face kad počnete novce zarađivati nećete o ovakvim stvarima ni rasmišljati (barem pola vas). Kakva felga kakvi bakrači kad počnete sami sipati i opravljati vozila neće vam puno ostajati za tuniranja. Zavisi istinski zaljubljenici po cijele plaće uloze u auto, onda zove malu ocemo li na kavu i ponesi para, ocemo li u disko? nemogu jucer sam miselinke stavio hehehe i tako to... znam ih ja dosta, a isto tako dosta koji su se vrlo lako okanili "điđanja".
Po meni je džaba svaki tuning ako ljubimac nije barem 3 centa spušten od tvorničke verzije i ako nema neke dobre felge, nemoraju to biti najnovije momo nego neke i polovne koje dobro stoje dotičnom autu. Ali dosta tih takozvanih tunera kaze na to ah sta će mi to onda moram svako malo mjenjat krajnice, kugle, trese mi auto itd... neki postanu starci i prije vakta.

Niti sam zaludjenik, jer sam mlad i hocu da imam zivota malo, a niti sam nadobudni "tjuner" da stavljam samo da bi stavio nesto na auto...vise bi se moglo reci da sam entuzijazista hehe :D ....stavljam polagano, ali kvalitetno, koliko uspijem skupit, maximalno ulozim u auto koliko mogu...
 
kolko vidim svi smo mi u istom problemu :D ja trehno svu svoju ustedjevinu za auto a ostalo odnosno 2/3 cijene dodala stara tako da nju gulit vise ne mogu a inace tek zavrsio srednju nema se posla i tako reko sam starom ne nadjes li mi posao ja prelazim u ilegalu :D a za par sitnica kao sto su felge maska i muzika sam izracunao da mi treba nekih 8 - 9 000 maraka i nemojte me pitat sta sam planirao uzimat :D ...

tibore svaka cast za projekt samo polako bit ce sve to mozda se i na lotu dobije ko zna ...:D to i sebi stalno govorim
 
Top