Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
tibor987 je napisao(la):
Nesto me ovih dana ponio krom, sve vise licim na americkog seljaka hehe :lol:

Pa odlucio obogatiti malo vrata i stavio sam krom lajsnice,

Dokaz da ne treba biti skupo da bi bilo efikasno :lol: :lol: :lol: ...naravno cijenu cemo u najboljem interesu zadrzati tajnom hehe 8)


I to je ovako ispalo...

Vozacka vrata



Kokpit



Lajsna oko volana



Lajsnica kod mjenjaca



Lajsne na suvozackoj strani...bilo zaguljeno za uradit zbog pretinca grrr



Zadnja vrata



I secer na kraju, vozacki kutak za uzitak hehe



...

Toliko za mene za sada, planiram uzeti rucicu mjenjaca MOMO po narudzbi iz Molydona, samo dostava me hebe malo heh....

pa ako ti se svidja krom to je to
 
Član
citam ovo i ne mogu da vjerujem koji je rom moj stari.... neki me sa foruma znaju i znaju koliko auta ima, a svom sinu nista ne da, hoce da si sve sam kupujem... Ja nadjem nekog GTI-a, on ko iz topa ne valja ti to, lim se uvija, staro auto, poginut ces negdje i sl. sranja... al polako do kraja ljeta imat cu jos jedno, samo svoje..... :) :)
 
Član
Bocky je napisao(la):
citam ovo i ne mogu da vjerujem koji je rom moj stari.... neki me sa foruma znaju i znaju koliko auta ima, a svom sinu nista ne da, hoce da si sve sam kupujem... Ja nadjem nekog GTI-a, on ko iz topa ne valja ti to, lim se uvija, staro auto, poginut ces negdje i sl. sranja... al polako do kraja ljeta imat cu jos jedno, samo svoje..... :) :)

Da je i yugo, najbolje je ono koje imash ;)
 
Član
hehehe... Tibor je uvijek upravu.... imam ja vec samo svoje, ali nije mi za sredjivanja ni pokazivanja, citam skoro svakog netko pogurao da kupi sebi nesto, a meni moj ni da posudi niti da da neko auto da mu otplacujem, a ionako mu je skoro svako neregistrovano, kaze hoce da si sam ostvarujem s cim se i slazem.... al sreca pa radim i do kraja ljeta ko' sto sam rekao ocekujem nesto mladje (iznad 2000.g.).... ne zurim, znam da ce biti nesto.... :D:D
 
Član
George zvuci malo radikalno, ali u pravu je. To je ono sto pokusavam rec, ukratko, ne mozes se je*at, a da ti ne udje. Da ti je auto prelijepo, zakucano na 17" itd, ali da se ipak popnes na trotoar, prelijeces preko lezecih kako stizes, picis po rupama do vikendice, sto kaze George da ti krajnice kugle stajaznam traju milion godina itd.
 
Član
Zato radim mjeru jebi ga...felge 16-ske i opruge da ga stesu 30-ak mm mjera... Jebi ga, ne idem ja po street stylovima pa da radim auto full za toga, ovo mi auto mora ostat funkcionalno....ipak je auto napravljeno da se vozi a ne gleda... :)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Zato radim mjeru jebi ga...felge 16-ske i opruge da ga stesu 30-ak mm mjera... Jebi ga, ne idem ja po street stylovima pa da radim auto full za toga, ovo mi auto mora ostat funkcionalno....ipak je auto napravljeno da se vozi a ne gleda... :)

Dobro zašto ga onda napucavaš :icon_rolleyes:? Ti bi se izgleda j.... al da ti ne uđe :D bez ljutnje ;)
 
Član
Evo prave Vabije boja skoro kao u tebe :D

FABIA_tuning_tttreer.jpg
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Zato radim mjeru jebi ga...felge 16-ske i opruge da ga stesu 30-ak mm mjera... Jebi ga, ne idem ja po street stylovima pa da radim auto full za toga, ovo mi auto mora ostat funkcionalno....ipak je auto napravljeno da se vozi a ne gleda... :)

Dobro zašto ga onda napucavaš :icon_rolleyes:? Ti bi se izgleda j.... al da ti ne uđe :D bez ljutnje ;)

Zbog svog meraka i ćejfa...
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Zato radim mjeru jebi ga...felge 16-ske i opruge da ga stesu 30-ak mm mjera... Jebi ga, ne idem ja po street stylovima pa da radim auto full za toga, ovo mi auto mora ostat funkcionalno....ipak je auto napravljeno da se vozi a ne gleda... :)

Dobro zašto ga onda napucavaš :icon_rolleyes:? Ti bi se izgleda j.... al da ti ne uđe :D bez ljutnje ;)

De Goca zivota ti ti sve gledas crno ili bijelo...ili auto skresano na 5cm od zemlje i nabrijano do bola, ili serijska kanta...ima i siva zona....jebo ja auto koje preko lezeceg moram vozit preko 3 trake dijagonalno ili zamolit frendove da izadju iz auta da mogu preci, ili da podjem na more i da ne mogu torbe stavit u gepek od muzike...hocu imati lijepo auto, da se meni svidja, ali da mi je i funkcionalno...

Ako cemo vec po tvome primjeru, onda ja bi jebo, necu da mi udje...Hval aBogu pa ima izdrkat rukom :D...siva zona :lol:
 
Član
Evo danas bas zagledam ispod auta nesto i vidjeh gdje pametni Svabo gurnuo top secret info o autu u vidu bar koda...e jesu stvarno ingeniozni heh... :D

 
Član
tibor987 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Zato radim mjeru jebi ga...felge 16-ske i opruge da ga stesu 30-ak mm mjera... Jebi ga, ne idem ja po street stylovima pa da radim auto full za toga, ovo mi auto mora ostat funkcionalno....ipak je auto napravljeno da se vozi a ne gleda... :)

Dobro zašto ga onda napucavaš :icon_rolleyes:? Ti bi se izgleda j.... al da ti ne uđe :D bez ljutnje ;)

De Goca zivota ti ti sve gledas crno ili bijelo...ili auto skresano na 5cm od zemlje i nabrijano do bola, ili serijska kanta...ima i siva zona....jebo ja auto koje preko lezeceg moram vozit preko 3 trake dijagonalno ili zamolit frendove da izadju iz auta da mogu preci, ili da podjem na more i da ne mogu torbe stavit u gepek od muzike...hocu imati lijepo auto, da se meni svidja, ali da mi je i funkcionalno...

Ako cemo vec po tvome primjeru, onda ja bi jebo, necu da mi udje...Hval aBogu pa ima izdrkat rukom :D...siva zona :lol:

Dobro šta se ljutiš, meni samo nije jasno kako možeš nešto polovično raditi, napucavaš auto a ustvari nisi, ti si neki tuner a ustvari nisi, satrao si dosad para i para u tu Škodu i "više se ljudi okreću sad kad nemaš branika"... Ja bi se zapitao gdje je tu SMISAO...

Znaš kako kažu buraz ako si već pojeo g**** žvači buraz žvači ;)

I samo mi sad reci da ne bi volio voziti ovu škodu sa slike što sam postavio :icon_eek:
 
Član
haj goca bogati ne serindaj... skoro svaku temu si upropastio svojim glupim komentarima...
i sto ti rece tibor, ti ides samo iz krajnosti u krajnost, jesi cuo mozda za ZLATNU SREDINU??? e pa ovo je zlatna fabija iz zlatne sredine. coik moze gdje hoce.... hehehehe ;) jel tako tibore?
 
Top