Zivinice MEET ** Slike **

Zivinice MEET ** Slike **

Član
RE: Zivinice MEET

Evo vrijeme je proljepsalo valjda ovakvo i ostane vrijeme :icon_smile::icon_smile:
 
Legend
RE: Zivinice MEET

Ako bude sve ok , iz Piemonte kluba trebalo bi doci do 10 auta, +/- ;) znaci samo vrijeme nas moze zeznut
 
Član
RE: Zivinice MEET

Cuo sam se sa Muamerom i on mi je tako isto reko ;) a nece vrijeme zeznut bit ce to ba sve ok. ;)
 
Legend
RE: Zivinice MEET

Mensur84 je napisao(la):
Cuo sam se sa Muamerom i on mi je tako isto reko ;) a nece vrijeme zeznut bit ce to ba sve ok. ;)

Bili smo zajedno, kad ste pricali, isli u Doboj nesto poslom :)

12494_456872524389205_906334498_n.jpg


Al nadam se da cemo uspjet dovuc Mustanga na okup, a ne ove dizelase :D
 
Član
RE: Zivinice MEET

hehehehe ipak vi dodji te sa dizelasima :icon_smile: posto nece biti gdje se potjerat mali je parking :icon_smile::icon_smile:
Trazi sam nam pistu pa nema sasne da mozemo gore uci put je haus :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Zivinice MEET

Redza sto nisi otiso da naseg dragog nacelnika Hasana da ga pitas da nas Pusti na pistu :)

Bio sam i ja prekucer sa Muamerom on govori najvjerovatrnije da ce sa Mustangom i dao mi je naljepnicu AMK Piemonte i tako sam postao ponosni clan AMK Piemonte :icon_smile::icon_smile: A dobra mu je ova Fokunjara sto zena voza
 
Član
RE: Zivinice MEET

Kako mi se čini , bit će nas dosta ;) samo znači vrijeme da nas ispoštuje i to je to :icon_smile:
 
Član
RE: Zivinice MEET

Maestral je napisao(la):
Kako mi se čini , bit će nas dosta ;) samo znači vrijeme da nas ispoštuje i to je to :icon_smile:

Dosta ih se javilo, ako ih pola od toga dodje jedva cemo se potrpat na onaj parking :icon_confused:
 
Član
RE: Zivinice MEET

Dzeniii je napisao(la):
Maestral je napisao(la):
Kako mi se čini , bit će nas dosta ;) samo znači vrijeme da nas ispoštuje i to je to :icon_smile:

Dosta ih se javilo, ako ih pola od toga dodje jedva cemo se potrpat na onaj parking :icon_confused:

Mensur mi je rekao , da može stat nešto , a još je govorio da će nasut neki parking pa ne znam jel šta radio :icon_question:
 
Član
RE: Zivinice MEET

Ne sikeraj te se samo ;) moze stat dosta auta na parking u glavnom vase je samo da dodjete :icon_smile::icon_smile:

MuMa je napisao(la):
Redza sto nisi otiso da naseg dragog nacelnika Hasana da ga pitas da nas Pusti na pistu :)

Bio sam i ja prekucer sa Muamerom on govori najvjerovatrnije da ce sa Mustangom i dao mi je naljepnicu AMK Piemonte i tako sam postao ponosni clan AMK Piemonte :icon_smile::icon_smile: A dobra mu je ova Fokunjara sto zena voza
Nemoze bruda jbg.kasno je sad ganjat pistu ali kad dodjemo u ned.svi moze se dogovorit po tom pitanju...
A muma nemoj da ne dodjes sad u Ned. odgodi sad sve poslove za pon.i da ti je ned.slobodna :lol::lol:
 
Član
RE: Zivinice MEET

Mensur84 je napisao(la):
Ne sikeraj te se samo ;) moze stat dosta auta na parking u glavnom vase je samo da dodjete :icon_smile::icon_smile:

MuMa je napisao(la):
Redza sto nisi otiso da naseg dragog nacelnika Hasana da ga pitas da nas Pusti na pistu :)

Bio sam i ja prekucer sa Muamerom on govori najvjerovatrnije da ce sa Mustangom i dao mi je naljepnicu AMK Piemonte i tako sam postao ponosni clan AMK Piemonte :icon_smile::icon_smile: A dobra mu je ova Fokunjara sto zena voza
Nemoze bruda jbg.kasno je sad ganjat pistu ali kad dodjemo u ned.svi moze se dogovorit po tom pitanju...
A muma nemoj da ne dodjes sad u Ned. odgodi sad sve poslove za pon.i da ti je ned.slobodna :lol::lol:




Znaš da dolazimo ;) :cool:
 
Top