Zivinice MEET ** Slike **

Zivinice MEET ** Slike **

leon1p je napisao(la):
daki je napisao(la):
leon1p je napisao(la):
koji dziberluk sa Taunusom :(((

Sto, auto je pravljeno za 402 ne za stajling. ima preko 270 KS + nitro
na autu je samo skoljka od taunusa ostalo je sve od novih kola, kad kazem novih kola, mislim na diskove, cesljusti, kardan, ovjes amortizeri, znaci sve, samo je skoljka ta. I auto nije ni sekunde spreman za neki stajling il izgled ;)

da je pravljen za 405 a ne 402 opet ono sto je uradjeno je dziberluk ona 2 auspuha i one nekakve linije po njemu ko da su djeca crtala ... ako nije pravio za stajling sta ce mu ona 2 auspuha uopste .... sto nije samo 2 cjevure stavio ...

Druze mislim da nisi dovoljno "dorastao" da bi komentarisao ovakvo auto na kojem je radjena kompletna restauracija i prepakovan mustang iz 89 god!

Naljepnica ko naljepnica je nesto "prolazno" sto i sama rijec govori da se danas, sutra moze skinut, a sto se auspuha tice trebao si se malo bolje podvirit i pogledat o cemu je rijec!

LP
 
leon1p je napisao(la):
I taj mustang je ostavio pecat u auto istoriji nema sta, rame uz rame sa stojadinom.

Nazalost to godiste nije imalo vanjski izgled dovoljno odradjen i usavsen u sporskom duhu al brate u ovom slucaju bitno je sta je pod haubom slozeno...

I nebih dalje da se raspravljam, jer inace nevolim raspravljat o tudjim misljenjima, Zivila SLOBODA GOVORA, a auto- to je sto jee!!!
 
Član
Got2b je napisao(la):
@ Maestral sta ti fali cekati i 2 dana, i onako ne radis nista drugo:D:lol:
:D:D:D :lol::lol:
I ljudi da vam nešto kažem :icon_exclaim: nije tema mustang i dr. auta ;) već u Živinicama Auto okupljanje :123:
 
Član
:lol::lol::lol: ljudi ba svako ima svoj ukus jbg.kupi te sebi i radi te kako vam godi...a sto se tice linija crvenih sto nisu dobro uradjene trebo si brate doci u ned.i reci liku u lice sta imas reci a boga mi bi ti dao odgovor kao sto je i meni.....
Kaze to je privremeno nije mi nesta ispalao a sa ovim sam dosao zato sto Fokusa radim a ovo ce posle doci na red da se radi....
Znaci sto se tice Mustanga bruda svaka cast pojava je sto jest jest...
Al ti druze ocigledno radis poredjena neka koja nemaju nikakve veze jedno sa drugim Sojadin i Mustang :icon_question:
Eh sad mozda ne volis ovakvu vrstu auta jbg.ima sad i tog jbg.kosto kazem nemamo svi isti ukus...
A drugo haj ti nadji sve ove dijelove za ovkavu vrstu auta ;)
Lahko je nama naci za Golfa,Passata,AUDIA :icon_smile: bmw-a,Merc.al brate za ovo vjeruj da je tesko naci a i ako nadjes to je preprapeno skupo...treba cijeniti tudji rad a ne ubijati moral neki....

Eto toliko od mene sad cete da popljujete i mene :) nadam se da necete :cool::cool:
 
Član
525420_537030776347896_1088668702_n.jpg


Trojica bruda :lol::lol::lol:
 
Legend
Prvi sljedeci OT ide ban, pa da se zna ;)

:icon_exclaim:

Miss D ili pisi vezano za temu, il nemoj nikako ! !
 
Član
Bruda necu obecat nista ako mognem doci cu jbg.posto imam nesto u planu da radim ovaj vikend na audinu pa sam u dilemi dali cu doci ili cu ovo da radim sto sam u planu :icon_question:
 
Top