Zivinice MEET ** Slike **

Zivinice MEET ** Slike **

Član
RE: Zivinice MEET

Nadamo se svi lijepo vremenu :icon_question: Al kad smo progurali u Lukavcu ovu ned. :) onda sta dalje pricat :icon_smile: :icon_smile:
 
Član
RE: Zivinice MEET

2zody06.jpg
 
Član
RE: Zivinice MEET

Mensur84 je napisao(la):
Nadamo se svi lijepo vremenu :icon_question: Al kad smo progurali u Lukavcu ovu ned. :) onda sta dalje pricat :icon_smile: :icon_smile:

haha , tačno tako kad smo proživili u Lukavcu ovu kišu , preživjet ćemo i ovu ako bude ;)

579821_442288539175974_655335542_n.jpg


Možda se i ova makina , pojavi samo da ne bude kiše ;)
 
Član
RE: Zivinice MEET

@Mensur , Bruda ako ce biti pivkana eto i mene,da krenem na vrijeme odavde... :p :p :p:lol:
Bruda trebo bi mi kakav katalog po mjeri :D:D
 
Član
RE: Zivinice MEET

hehe bruda nemoj dolazit poslat ce ti bruda postom pivkanu ;) samo ne napustaj dok se ne obezbjedis vamo :cool:
A sto se tice kataloga haj u p.p da vidim sta te zanima :icon_smile: :icon_smile:
 
Član
RE: Zivinice MEET

Samo da vrijeme bude tip toppppppppppppppppp i stizeeeeeemmo @daki idemo jeste jeste haha :cool::cool::cool:


:icon_evil:
 
Član
RE: Zivinice MEET

Miss D je napisao(la):
Samo da vrijeme bude tip toppppppppppppppppp i stizeeeeeemmo @daki idemo jeste jeste haha :cool::cool::cool:


:icon_evil:

Nadamo se i mi da će se vrijeme popravit , al da bogda...:icon_mad:
 
Član
RE: Zivinice MEET

Miss D je napisao(la):
Maestral je napisao(la):
Miss D je napisao(la):
Samo da vrijeme bude tip toppppppppppppppppp i stizeeeeeemmo @daki idemo jeste jeste haha :cool::cool::cool:


:icon_evil:

Nadamo se i mi da će se vrijeme popravit , al da bogda...:icon_mad:



fola cet.i pet.neka kisa neki snjegic :(
To vrijeme :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top