Zivinice MEET ** Slike **

Zivinice MEET ** Slike **

Član
Pozz ljudi , evo malo smo pregovarali sa Živiničanima da bude auto okupljanje , malo druženja :icon_smile: i eto dogovorili smo , okupljanje će biti na parkingu koji je ispred Salona Namještaja "RH Saloni"...To okupljanje će biti 07.04.2013godine..sa početkom u 16h..Pa eto ako ima ko slobodnog vremena nek dođe..
Lukavčani će se okupiti na Benzinskoj pumpi "Junuzović Kopex" u 15h , i kolonom do Husina oko 15 i 30h , gdje će nam se priključiti i Tuzlaci. :123:

2986_533267443390896_220217223_n.jpg


Događaj na Fb https://www.facebook.com/events/429849687107762/
 
Član
RE: Zivinice MEET

daki je napisao(la):
Ima par Tuzlaka , koji će ići al su iz SRT Lukavac tima , nezz za druge , pa eto ako si voljan 15 i 30h Husino..;)




Dzeniii je napisao(la):
Hajmo na pistu, nećemo namještaj razgledat :cool:

Mi bi isli na pistu , da nije zatvorena i to odkad je zatvorena :icon_confused: bili smo jedno vrijeme na njoj , pa su dosli neki momci na pistu potezali se i policija ih uhvati i zatvori , to je ja priča koju znam :icon_question:
 
Član
RE: Zivinice MEET

Želim da vas vrijeme posluži, iako sam pesimista :icon_confused:
 
Član
RE: Zivinice MEET

toki je napisao(la):
Želim da vas vrijeme posluži, iako sam pesimista :icon_confused:
Hehe i ja se nadam , da će nas posluziti...a ovo okupljanje pravimo ja i Mensur84 sa Bhtuninga. ;)
 
N

nenad

RE: Zivinice MEET

Hoce li biti ono klasika, paljenje guma, sudari, upadanje u kanale i tako to?
 
Član
RE: Zivinice MEET

Neces moci svakako ni razgledat druze ne radi u 16h ;)
A ko moze neka dodje da se druzimo i da podjelimo misljenja i drugih
U glavnom svi su dobro dosli
Vidimo se u Ned. :cool::cool:
 
Član
RE: Zivinice MEET

Eh super sto si se javio ti iz piemonte-a jeli imas slucajno broj od Muamera sto vozi Forda onog plavog??
Ja imam neki 063 ali ga haman vise ne koristi :icon_rolleyes:
I bujrum u Ned.da se malo druzimo ;)
 
Top