Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
od dB-a nista...jel tako? mislim da ce svi ozbiljnij takmicari u osjek tak da od ovog nema nista a i nema ko organizovat...
 
Administrator
nije ni cudo sto nam propada SR scena... svi sad hoce u osjek... ok tamo je bolje, ali i mi mozemo, da hocemo, napraviti nesto poput osijeka, ne tako dobro, ali sigurno se moze napraviti dobar SR... ljudi ovako dodju na Street Race i vide da je slab iduci put vjerovatno nece ni doci... a da se svi udruzimo i kazemo e hajmo napraviti nesto kako treba , ne kazem da je organizacija lagana i sigurno treba obaviti puno posla i uloziti sredstava da bi se organizovao jedan kvalitetan street race, bi sigurno mogli organizovati... a sve dok vecina bude govorila nema od toga nista i bude se islo negdje drugo, naravno da ce street race biti slab... a svi trebamo da podrzimo nase, jer je scena u bh slaba kako svi znamo i svi kukamo, a znamo kakva je bila prije 2-3 godine. I moze se sve napraviti, samo treba VOLJA. Kako je zvucan SR u Osijeku, tako moze biti zvucan i u Tuzli, Mostaru itd, pa da mozda i vecina iz Osijeka, tamo sto dolazi dodju na jedan kvalitetan street race u BiH...
pozzz
 
Član
jel mi moze neko malo objasniti kak funkcionise street race,bio sam na zadnjem u zivinicama na pisti pa me zanima sto treba da ucestvujes koja pravila i te stvari,jer i ja bi ucestovo pa me mal zanima sta treba i tak to ??hvala unaprijed i ak moze da odg porukom direktno meni a ne ovdi ak nist moze i ovdi thanks
 
Član
jel istina za ucestvovanje na SR-u ne treba vozacka.:icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_confused:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
nije ni cudo sto nam propada SR scena... svi sad hoce u osjek... ok tamo je bolje, ali i mi mozemo, da hocemo, napraviti nesto poput osijeka, ne tako dobro, ali sigurno se moze napraviti dobar SR... ljudi ovako dodju na Street Race i vide da je slab iduci put vjerovatno nece ni doci... a da se svi udruzimo i kazemo e hajmo napraviti nesto kako treba , ne kazem da je organizacija lagana i sigurno treba obaviti puno posla i uloziti sredstava da bi se organizovao jedan kvalitetan street race, bi sigurno mogli organizovati... a sve dok vecina bude govorila nema od toga nista i bude se islo negdje drugo, naravno da ce street race biti slab... a svi trebamo da podrzimo nase, jer je scena u bh slaba kako svi znamo i svi kukamo, a znamo kakva je bila prije 2-3 godine. I moze se sve napraviti, samo treba VOLJA. Kako je zvucan SR u Osijeku, tako moze biti zvucan i u Tuzli, Mostaru itd, pa da mozda i vecina iz Osijeka, tamo sto dolazi dodju na jedan kvalitetan street race u BiH...
pozzz

lijepo receno,a da pocnemo od organizatora koji su mogli pomjeriti termin sedam dana i cao!
 
Član
marko_v je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
nije ni cudo sto nam propada SR scena... svi sad hoce u osjek... ok tamo je bolje, ali i mi mozemo, da hocemo, napraviti nesto poput osijeka, ne tako dobro, ali sigurno se moze napraviti dobar SR... ljudi ovako dodju na Street Race i vide da je slab iduci put vjerovatno nece ni doci... a da se svi udruzimo i kazemo e hajmo napraviti nesto kako treba , ne kazem da je organizacija lagana i sigurno treba obaviti puno posla i uloziti sredstava da bi se organizovao jedan kvalitetan street race, bi sigurno mogli organizovati... a sve dok vecina bude govorila nema od toga nista i bude se islo negdje drugo, naravno da ce street race biti slab... a svi trebamo da podrzimo nase, jer je scena u bh slaba kako svi znamo i svi kukamo, a znamo kakva je bila prije 2-3 godine. I moze se sve napraviti, samo treba VOLJA. Kako je zvucan SR u Osijeku, tako moze biti zvucan i u Tuzli, Mostaru itd, pa da mozda i vecina iz Osijeka, tamo sto dolazi dodju na jedan kvalitetan street race u BiH...
pozzz

lijepo receno,a da pocnemo od organizatora koji su mogli pomjeriti termin sedam dana i cao!

Slazem se sa obadvojicom ........
 
Administrator
mahe za ucestvovanje na SR treba vozacka ;)

a ako se ne varam za zivinice je na pocetku sezone bio odredjen datum kako za prosli SR, tako za ovaj sad, tako i za 10.10
 
pioneer_09 je napisao(la):
mahe za ucestvovanje na SR treba vozacka ;)

a ako se ne varam za zivinice je na pocetku sezone bio odredjen datum kako za prosli SR, tako za ovaj sad, tako i za 10.10


evo njihove najave, i datuma:
kalkan je napisao(la):
RED THUNDER je napisao(la):
Evo zvanicno, organizaciju utrke radi RACING TEAM sa Auto media group! Utrka se odrzava 15.08.2010, a naredne dvije utrke planirane su za 8.09.2010 i 12.10.2010.




08.09.2010. je srijeda?


:icon_confused:

nije da sam neki hejter, zelim im od srca da bude dobar SR. ali trebali su se prilagoditi Osijeku, ne znam zasto neki inat se ganja kad se zna sta je SR osijek..
 
Ja se izvinjavam ako je off ali evo
Post prije dokazuje da su momci iz Racing Team-a objavili ove datume 27.07. ako griješim neka me isprave a Ak Slavonija na čelu sa Kaletom su svoje termine objavili početkom 5 mjeseca i to treba da bude svima jasno ko je kad i šta odradio na vrijeme.
Organizatorima i u Živinicama i u Osijeku želim sve najbolje na ovoj trci i da obe uspiju ali tesko jer vecina ljudi ide u Osijek jer je gore Finalni okršaj 2010 a i organizacija se vec 4 puta dokazala.
Nazalost neidem ni na jednu od ove dvije trke zbog obaveza u humanitarnoj organizaciji a da imam vremena i da mogu isao bih u Osijek.
Do trke u Mostaru sve najbolje!!!!!!
pozzzz;);););)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
nije ni cudo sto nam propada SR scena... svi sad hoce u osjek... ok tamo je bolje, ali i mi mozemo, da hocemo, napraviti nesto poput osijeka, ne tako dobro, ali sigurno se moze napraviti dobar SR... ljudi ovako dodju na Street Race i vide da je slab iduci put vjerovatno nece ni doci... a da se svi udruzimo i kazemo e hajmo napraviti nesto kako treba , ne kazem da je organizacija lagana i sigurno treba obaviti puno posla i uloziti sredstava da bi se organizovao jedan kvalitetan street race, bi sigurno mogli organizovati... a sve dok vecina bude govorila nema od toga nista i bude se islo negdje drugo, naravno da ce street race biti slab... a svi trebamo da podrzimo nase, jer je scena u bh slaba kako svi znamo i svi kukamo, a znamo kakva je bila prije 2-3 godine. I moze se sve napraviti, samo treba VOLJA. Kako je zvucan SR u Osijeku, tako moze biti zvucan i u Tuzli, Mostaru itd, pa da mozda i vecina iz Osijeka, tamo sto dolazi dodju na jedan kvalitetan street race u BiH...
pozzz

Gluposti. Da se preklopi datum s nekom, ocito, popularnijom trkom i to da se smatra dovoljno ozbiljnim organiziranjem da se ne ode na popularniju trku???
 
Član
Dok god Gerh išta organizira u BiH što se tiče utrka to treba bojkotirati. Vi izgleda nikako ne kontate da čovjek pokupi kajmak od sponzora a čisto ga zaboli k* hoćete li vi doći ili nećete. Što vas manje dođe prije će završiti. Zato organizacija i jest takva i uvijek će biti. A izgleda da će uvijek biti naivaca koji će popušiti foru kao ovi AMK-ovi koji kao organiziraju nešto s njim.

Momci jeste li vi pušili nekog čaja pa ne vidite šta se događa ili :icon_eek:?
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Dok god Gerh išta organizira u BiH što se tiče utrka to treba bojkotirati. Vi izgleda nikako ne kontate da čovjek pokupi kajmak od sponzora a čisto ga zaboli k* hoćete li vi doći ili nećete. Što vas manje dođe prije će završiti. Zato organizacija i jest takva i uvijek će biti. A izgleda da će uvijek biti naivaca koji će popušiti foru kao ovi AMK-ovi koji kao organiziraju nešto s njim.

Momci jeste li vi pušili nekog čaja pa ne vidite šta se događa ili :icon_eek:?

Stvarno jesu li ljudi slijepi ???? A prosla trka u Zivinicama ne da je bila dno dna,nego daj ljudima certifikate i bjezimo sa piste :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top