Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ja uopce nisam trazio da me se stavi na plakat, ali nebi mi smetalo, da to odmah porucim

eto, stavite me za svoj treci race ako zelite, a ja cu tada svakako doci

imam osjecaj da se ovaj race u Zivinicama biti dosta bolji nego prosli i stvarno mi je zao da necu biti tu, ali u Osijek moram ici sada iz nekih razloga

ako je ikako moguce pomjeriti ja bi to ganjao, ako nije jbg.. bit ce ipak nesto raje, nemogu svi ici u Osijek
 
Osijek naravno,zao mi je sto moram ovako reci "naravno",al jbg ako se vec ima uslova za Osijek,tu onda nema dvojbe.

Na trecem aBd dolazim naravno ;)
 
Član
Steta sto se poklapaju datumi, vjerujem da ce vecina raje u Osijek. Ko je jednom bio i zna kako je tamo... :icon_biggrin:
 
Legend
JD. je napisao(la):
jel ovo radi sad sa Gerom ona ekipa kojoj je prosle god upravo Gera zeznuo odrzavanje Street Racea ?

Da pravimo, jer nazalost nemamo drugu mogucnost i opet a nebi mogli organizovat, ovo je neka jeftina verzija trke, da sva normalna raja dodje i vozi.

Za ostale, suplja vam prica oko tog plakata, nevidim uopste razloga da se dalje raspravlja o tome. Ni ko je zasluzio, a ko nije, sad ako nekoga propustis "uslikat" treba da se uvrjedi i da te popljuje.

I na kraju ako neko misli da moze bolje bujrum, mi se svi maknemo u stranu i gledamo sa strane pijemo sok, a vi se patite da sve organizujete, i na kraju kad se sve zavrsi, docemo na forum da popljujemo sve sto ste uradili :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
Eh daki daki...

Bice jos eventa poslije ovog pa cemo se svi fino okupiti. I ovi koji se smatraju ozbiljnim i neozbiljni, jer kako je Repo rekao... Repo vs. Hota :cool:

Bujrum :cool:
 
Član
ograda i pehari nmg da vjerujem to bi se moglo doc i vidjet kako izegleda "normalni" street race :icon_rolleyes:
 
Član
jel moze malo vise informacija?

SR: klase od - do...
nagrade
Style: klase
nagrade
(ervix vidio sam tvoj post al dobro bi bilo da je sve na jednom mjestu ;) )

dB: ako ce biti?
nagrade

pozz i sa srecom ;)
 
Administrator
ervixe, nexa i ostali sretno u realizaciji... ako mogu ikako pomoci tu sam samo javite ;) pa se vidimo u zivinicama ;) ako treba lijepiti plakate ili slicno javite ;)
 
Član
Nexus je napisao(la):
don_sema je napisao(la):
harbas je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
sta cu u osijeku pista mi pred nosom:cool:


pa možda nećeš ti ali sve i jedno ozbiljnije auto ce ici u osjek 100%

pa kolko ima tih ozbiljnih auta kod nas, ja poznajem 3-4

i ja kako znam,auta koja su prosli put bila u zivinicama,a ici ce sigurno u osijek su Sejo sa kadetom,repo,mecka crna, i to je to...

i marea, i sember, i erol, i elvis s vectrom, i chale s crvenom 155, vjerovatno i zilo s kadetom i edo s sibicom, jel' dosta ili da nastavim?
 
Početnik
99% je da ce Golf biti lakiran i preobnovljen nakon utrke u Osijeku !!!

bio bi i prije utrke ali mi lakirer nemoze primiti auto jer ima druge na redu

tako da cu nakon Osijeka ga lakirati i onda ce biti to to :icon_biggrin:
znaci idemo slikanje, i na plakat :cool:
nema vam bolje reklame od mene jer su me ljudi dobro vidjeti na vasem prvom raceu ;)

i onda jos pred trku (i pred izradu plakata) provjeriti jos jednom samnom i sa Hotom dali mislimo doci 100%, ako hocemo mozete i to staviti mozda na plakat. ako mogu Osjecani najavljivati "finalni okrsaj", "big dogse", "moto stunt" i ostalo, mozete i vi MEGA DUEL :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top