Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
A sta da se radi... Sto ne bih otisao u Zivinice kad vec ne idem u Osijek.. Sve te kritike stoje OK al vala bolje je i tamo nego u garazi.. U garazi mi je organizacija 0 :D
 
Član
ja bih predlozio organizatorima...
da ne organizuju takmicenje u staylingu,vec jednostavno,ko god misli da ima imalo sredjen i ocuvan auto da ga predstavi publici...
znaci da se organizuje kao prezentacija auta...
a sponzor,ako je voljan,neka nagradi neki automobil po svom nahodjenju...
po meni mnogo bolje,nego da se prijavi pet auta i onda kao svi dobijaju pehare...
primjetio sam da cesto ima ljepsih auta na parkingu nego na pisti :D
 
ljuboje je napisao(la):
ja bih predlozio organizatorima...
da ne organizuju takmicenje u staylingu,vec jednostavno,ko god misli da ima imalo sredjen i ocuvan auto da ga predstavi publici...
znaci da se organizuje kao prezentacija auta...
a sponzor,ako je voljan,neka nagradi neki automobil po svom nahodjenju...
po meni mnogo bolje,nego da se prijavi pet auta i onda kao svi dobijaju pehare...
primjetio sam da cesto ima ljepsih auta na parkingu nego na pisti :D


Druze dobar prijedloga(HVALA) al u drugom slucaju mnogi takmicari koji su me vec kontaktirali po upitu koje ce klase bit i vrsta ocjenjivanja a svi pitaju iz razloga o kojoj se svoti novca prica.

TAko da je tesko uvest nesto novo na nasim terenima.
 
Član
ma ne znam sta da ti kazem...po meni,suludo praviti takmicenje sa nekoliko auta...
bolje ljudima dozvoliti da udju sa koliko,toliko finim autima,pa neka sponzor,onako bez obaveze nagradi nekog "takmicara"...
a mene ako pitas,kao organizator,nikada neces svakome biti u pravu...zato radi kako ti mislis da je najbolje...samo dobro razmotri ovu nasu jadnu styling scenu...potrebne su radikalne promjene
 
ljuboje je napisao(la):
ma ne znam sta da ti kazem...po meni,suludo praviti takmicenje sa nekoliko auta...
bolje ljudima dozvoliti da udju sa koliko,toliko finim autima,pa neka sponzor,onako bez obaveze nagradi nekog "takmicara"...
a mene ako pitas,kao organizator,nikada neces svakome biti u pravu...zato radi kako ti mislis da je najbolje...samo dobro razmotri ovu nasu jadnu styling scenu...potrebne su radikalne promjene

U potpunosti se slazem s tobom, nikad za nikad se nemoze prilagodit svima, nego su tu pravila ove kuce tj organizacije i javno stoje pa raja ako zeli da se natjece za minimalnih 20 KM nek dodje i pedstavi svoj projekat i bit ce sigurno podrzan svki od strane publike, jer nije sve ni u onoj nagradi, bitno je dobro druzenje i sirenje prijateljstva.

Vidis kako se ja s tobom zblizi i odma ce mi felge bit jeftinije :lol::lol::lol:
 
Član
I sta je za dB jel se odustalo od toga
Bilo bi fino da ervix (ili ko vec) kaze bice/nece/pregovaramo jos, nije kritika ali cisto da znaju ljudi planirati ;);)
 
Davor_ je napisao(la):
I sta je za dB jel se odustalo od toga
Bilo bi fino da ervix (ili ko vec) kaze bice/nece/pregovaramo jos, nije kritika ali cisto da znaju ljudi planirati ;);)

Upravu si Davore, u pregovorima smo jos, nepredajemo se. bit ce javljeno na vrijeme-uskoro.;)
 
Član
Pa predpostavio sam da je tako samo ne mislite da smarate vec postavljajte novosti stalno da ljudi znaju (veca informisanost=veca posjeta) ;):cool::cool:
 
Član
ne zovem te ja da placas da gledas nego da ides sa svojim majstorom , a tebi je 100(stoja) i da doneses jos sok
 
Legend
jargo je napisao(la):
ne zovem te ja da placas da gledas nego da ides sa svojim majstorom , a tebi je 100(stoja) i da doneses jos sok

druze postoji quote opcija,ovako se obracas vise ljudi,niste ti i edo jedini na forumu:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top