Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Za ove hejtere GocaS6 i Redline...
niko vas ne sili da dolazite... potrudit cemo se da bude bolje od proslog eventa.
Dzaba trosite rijeci vidite da vas niko ne benda, zato sto uvijek isto pricate o svakom SR402.
Pozz

:icon_exclaim:

Svi su dobrodosli;)
 
Član
nemoze te mi nista ni ovdje a ni na stazi a ti prijatelju iz Tuzle svoja posla ova zezancija je izmedju mene i DJanke i jos par prijatelja sa foruma:SUX ,IGY.....a mozes i ti samo budi fin a ne kao Djanko;):123:subota Osijek nedelja Zivinice
 
Član
Aditas je napisao(la):
Za ove hejtere GocaS6 i Redline...
niko vas ne sili da dolazite... potrudit cemo se da bude bolje od proslog eventa.
Dzaba trosite rijeci vidite da vas niko ne benda, zato sto uvijek isto pricate o svakom SR402.
Pozz

:icon_exclaim:

Svi su dobrodosli;)



Sine nisam ja nikakav hater, ja sam vodio rat s Gerom kad si ti još bio u pelenama!!

Niti me tko sili niti ću dolaziti to je sigurno. Trošim riječi ima skoro 10 godina al uvijek će Gerh naći takve naivce kao što ste vi da mu pomognete da digne lovu koji bi trebali od države i sponzora dobivati MI kao klub i ostali klubovi koji se OZBILJNO bave organiziranjem utrka a ne te vaše vašarske utrke koje sramote čitavu SR scenu u BiH!!

I kad vi naivci shvatite (a shvatit ćete) da ćete iz te veze sa Mirkom Gerhom izvući deblji kraj onda će već biti kasno, pa kako vas nije sramota da vas se dovodi u vezu s onakvom organizacijom??? Pa ja ne bih od sramote izišao na cestu sa najljepnicom vašeg kluba da za mnom pričaju "ovo su oni što dijele pernice i gumice na utrci" i hlade piće u kanti vode!

Niste vi meni smiješni zbog toga, nego iz razloga što nećete da poslušate savjet nekoga koji je prošao toliko utrka i toliko muke s organizacijama utrka koliko vi nećete za još 10 godina! Al ne vi ste pametni a mi smo hateri!

Samo naprijed daleko ćete stići. Goca out.
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Za ove hejtere GocaS6 i Redline...
niko vas ne sili da dolazite... potrudit cemo se da bude bolje od proslog eventa.
Dzaba trosite rijeci vidite da vas niko ne benda, zato sto uvijek isto pricate o svakom SR402.
Pozz

:icon_exclaim:

Svi su dobrodosli;)



Sine nisam ja nikakav hater, ja sam vodio rat s Gerom kad si ti još bio u pelenama!!

Niti me tko sili niti ću dolaziti to je sigurno. Trošim riječi ima skoro 10 godina al uvijek će Gerh naći takve naivce kao što ste vi da mu pomognete da digne lovu koji bi trebali od države i sponzora dobivati MI kao klub i ostali klubovi koji se OZBILJNO bave organiziranjem utrka a ne te vaše vašarske utrke koje sramote čitavu SR scenu u BiH!!

I kad vi naivci shvatite (a shvatit ćete) da ćete iz te veze sa Mirkom Gerhom izvući deblji kraj onda će već biti kasno, pa kako vas nije sramota da vas se dovodi u vezu s onakvom organizacijom??? Pa ja ne bih od sramote izišao na cestu sa najljepnicom vašeg kluba da za mnom pričaju "ovo su oni što dijele pernice i gumice na utrci" i hlade piće u kanti vode!

Niste vi meni smiješni zbog toga, nego iz razloga što nećete da poslušate savjet nekoga koji je prošao toliko utrka i toliko muke s organizacijama utrka koliko vi nećete za još 10 godina! Al ne vi ste pametni a mi smo hateri!

Samo naprijed daleko ćete stići. Goca out.



Dobro čiko... stay out!

:icon_exclaim:
 
Član
[/quote]

Sine nisam ja nikakav hater, ja sam vodio rat s Gerom kad si ti još bio u pelenama!!

Niti me tko sili niti ću dolaziti to je sigurno. Trošim riječi ima skoro 10 godina al uvijek će Gerh naći takve naivce kao što ste vi da mu pomognete da digne lovu koji bi trebali od države i sponzora dobivati MI kao klub i ostali klubovi koji se OZBILJNO bave organiziranjem utrka a ne te vaše vašarske utrke koje sramote čitavu SR scenu u BiH!!

I kad vi naivci shvatite (a shvatit ćete) da ćete iz te veze sa Mirkom Gerhom izvući deblji kraj onda će već biti kasno, pa kako vas nije sramota da vas se dovodi u vezu s onakvom organizacijom??? Pa ja ne bih od sramote izišao na cestu sa najljepnicom vašeg kluba da za mnom pričaju "ovo su oni što dijele pernice i gumice na utrci" i hlade piće u kanti vode!

Niste vi meni smiješni zbog toga, nego iz razloga što nećete da poslušate savjet nekoga koji je prošao toliko utrka i toliko muke s organizacijama utrka koliko vi nećete za još 10 godina! Al ne vi ste pametni a mi smo hateri!

Samo naprijed daleko ćete stići. Goca out.
[/quote]


hajd opiši (tvoju) organizciju utrke u Mostaru 2004.
 
Spustite loptu na zemlju netreba nam bespotrebno prepucavanje imate PP pa to radite a ovde :icon_exclaim:
i Sretno u organizaciji trke i ove a i predstojeće u Mostaru
 
Početnik
Nisam nikad bio na sr u zivinicam i bas ove godine mislio a posle ovakve teme ja mislim da mi je bolje da odem na neku livadu da se trkam sa sa sobom nego da gledam ovaj SR.


Marketing vam je 10+ ;)
 
Član
Daj ko je ovaj Goca banutje lika..samo podj*aje........neka traži durgo mjesto za to.....pogriješio je adresu...:icon_twisted:
 
bad_look je napisao(la):
Daj ko je ovaj Goca banutje lika..samo podj*aje........neka traži durgo mjesto za to.....pogriješio je adresu...:icon_twisted:

Jedan od vodćeih ljudi AK Hercegovina i jedan od najzaslužnijih zasto taj klub radi trke u Mostaru koje su najkvalitetnije u našoj državi
 
N

nenad

bad_look je napisao(la):
Daj ko je ovaj Goca banutje lika..samo podj*aje........neka traži durgo mjesto za to.....pogriješio je adresu...:icon_twisted:

A ko si to ti da govoris koga treba banovat? Sto podjebaje? Covjek samo iznosi cinjenice, i ima iskustva u ovim stvarima puno vise od tebe! Neke stvari su ocite, i vidi se da je svaki SR sve gore i gore organizovan, tako da nesto treba promjeniti. Svaka cast momcima iz Piemonte-a sto pokusavaju nesto organizovati, ali stvarno ne znam zasto sada rade sa istim likom koji ih je prosle godine zajebo u vezi organizacije?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top