Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: nove slike: Zastava 750 Sport edition....

fica je prelep stvarno,bas mocno izgleda:cool::cool: bilo bi lepo kad bi u njega jos dosao neki dobar motor i da ide do 9000rpm(moze i neki motor od jamahe r1,i ostalih motora) pa da se i tu pokaze:cool:
 
Član
RE: nove slike: Zastava 750 Sport edition....

hvala svima!;)cole slobodno dodji, javi se pa cemo bacit đir.. :icon_smile:a nezz nevjerujem da ce ista vise bit radjeno.. On super ide i ovako.. Ja sam ga vozio 120 :D
 
RE: nove slike: Zastava 750 Sport edition....

Svaka cast Spico perverzione:D pogotovo uzivo kad sam ga vidio neki dan u Kiseljaku;)
 
RE: nove slike: Zastava 750 Sport edition....

Prelijepo druze,sve je na mjestu...mozda samo malo spustiti i nizi profil guma,ali ni ovakav nemoze proci bez ocjene 10/10...
 
Član
RE: nove slike: Zastava 750 Sport edition....

Fico je ubica, samo ogrooomna zamjerka za onaj roof scope, potpuno nepotrebno i pretjerano...ako ikad ista oko krova dirao skidaj ga ;)
 
RE: nove slike: Zastava 750 Sport edition....

nevjerovatan projekat,cim uhvatim vremena copy paste u word i da mogu parit oci ponekad :D

pvaka cast ;)
 
Član
RE: nove slike: Zastava 750 Sport edition....

vidio sam fichonija u kiseljaku parkiranog,fkt je extra,respect;)
 
Član
RE: nove slike: Zastava 750 Sport edition....

mario05 je napisao(la):
hvala druze... drugi put slobodno svrati gdje ga vidis... :icon_smile:

ma isao u Kresevo pa uspout ugledam stroj...fkt je pojava,sta napravi od onakvog "neuglednog" auta,cudo jedno;)
 
Član
Iako daleko više cijenim fiću u standardnoj verziji ili sređen u oldschool fazonu...i ovaj vaš nije toliko loš, pored svakakve plastične ciganije danas...
Da se ja pitam - skinuti naljepnice sa šajbi, plastike prednjih žmigavaca nabaviti bijele, bočne žmigavce ukloniti skroz...bočne naljepnice su lijep detalj...pogledajte i na novim abarthima kako izgleda...pa ideja za buduće dane;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top