Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Zastava 750 Sport edition....UGLEDAO SVJETLO DANA!!!!

nermin suljagic je napisao(la):
KO lutkica vozilo,pravi eyecatcher:icon_eek:

Gdje nabavljas druze dijelove za ficu,imal gdje kakva dobra adresa za fiat-ove 600-ice,za dijelove i tako..?

Total Trade Doboj, moj dedo sve dole uzima, ima svega, bas je skoro uzimao dihtung glave, set kocnica i lamelu
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition....UGLEDAO SVJETLO DANA!!!!

za njega mjenjali pakne al pasu od juge, a mislim da gavric komerc ima djelova za ficu. Al nezz za 600
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition....UGLEDAO SVJETLO DANA!!!!

Fico je DRAMA al bash za pozelit;)

SVAKA CAST jos jednom za kompletan projekat;)
 
RE: Zastava 750 Sport edition....UGLEDAO SVJETLO DANA!!!!

fico je odlican, sve je odlicno odradjeno....stvarno unikat pravi...;)
 
Legend
RE: Zastava 750 Sport edition....UGLEDAO SVJETLO DANA!!!!

nisam prije pratio temu, dobar fico pravo, samo po meni su visak ove dole maglenke;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition....UGLEDAO SVJETLO DANA!!!!

Svaka cast ficek je dobro ispao, samo jos sire fele i to je to...;)
 
RE: Zastava 750 Sport edition....on the road..

mislim da bi bolje izgledalo da se skinu maglenke , one sto su postavljene sa donje strane branika...;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition....on the road..

silvia_turbo je napisao(la):
mislim da bi bolje izgledalo da se skinu maglenke , one sto su postavljene sa donje strane branika...;)

ono su daylight diode... zasad su one,, a mislim da cemo zamjeniti, staviti one duguljaste.. da se uklopi s ranikom..;)
 
RE: Zastava 750 Sport edition....on the road..

skidaj ove okrugle sto prije, bas nekako kvare izgled......ja nebih nista stavljao, ali ako vec hoces onda bolje i duguljaste nego okrugle...:cool:
 
Legend
RE: Zastava 750 Sport edition....on the road..

prelijep je , nalje sa strane su super sjele,....samo da ovo sa sajbe i day light skines,....bas bi bio perfect
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition....on the road..

enesss je napisao(la):
prelijep je , nalje sa strane su super sjele,....samo da ovo sa sajbe i day light skines,....bas bi bio perfect

I ja hocu da kazem za nalje da su pun pogodak :cool: a za day light meni ne smeta mada bi moglo i bez njega, ostalo sve za 10 ;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition....on the road..

hvala svima :cool:

daylight.. ni meni nisu nesto... al tata radi po svom cejifu :icon_smile:kao sto rekoh ovi ce ici dole, a drugi manju, i duguljasti idu na auto..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top