Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Zastava 750 Sport edition....on the road..

hvala Ihsa... pa mislim da ce spustit jos malo, ali prije toga treba distancere malo stanjit..

hvala Armine ;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition....on the road..

Nalje su se odlično uklopile, moram priznati da bih ga i ja volio provozati :D
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition....on the road..

Schumi je napisao(la):
Nalje su se odlično uklopile, moram priznati da bih ga i ja volio provozati :D

hvala... brat je govorio da crne nalje.. al meni i tati bile ljepse plave..

a ja imam srecu da sam ga vozao i cu aBd opet vozat.. mislim da ce se pojavit na nekom od sljedecih streetrace-a :icon_smile:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition....on the road..

danas sam gledao auto na onom oldtimer skupu u fojnici, bas izgleda simpaticno, puno bolje nego na slikama :cool::cool::cool: jel bilo kakvih nagrada :icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition....on the road..

ammel je napisao(la):
danas sam gledao auto na onom oldtimer skupu u fojnici, bas izgleda simpaticno, puno bolje nego na slikama :cool::cool::cool: jel bilo kakvih nagrada :icon_smile::icon_smile:

:icon_smile: hvala ammele a sto se nisi javio da se bar upoznamo :icon_question:

a nije nagrada bilo.. ja samo vozio na testu spretnosti.. 8.mjesto... kao sto kazu "vazno je ucestovat, nije vazno pobijediti" :icon_smile:


slike sutra dok ih smanjim :D
 
Član
RE: nove slike: Zastava 750 Sport edition....

hvala enesss-e :cool:

hvala mevlin-e :cool:

samo cu rec da se vise svijeta okrene za njim, nego za hondom.. :icon_cry:
 
Član
RE: nove slike: Zastava 750 Sport edition....

Prelijep ficek, stvarno unikat i ne mozes a da se ne okrenes za njim, vidio sam ga prije 20-tak dana na fojnickom, ja sa saxom sivim stajao pored puta, mislim da si ga ti vozio :icon_smile:
 
Član
RE: nove slike: Zastava 750 Sport edition....

dario18 - a moguce je da sam ja bio.. trebao si svirat, mahat i rukama i nogama.. :lol:

emir_89 - jedna je napola umrla.. pa tako da cemo ih skinut a stavit one ravne diode, koje se nece toliko isticat.. ovo su day-light-...

hvala svima ;)
 
BHT Ovisnik
RE: nove slike: Zastava 750 Sport edition....

stvarno nemogu ga se nagledat,kako je mocan covjece,stari ti je uradio odlican posao,jednom cu kada isao za zenicu otic cu na kiseljak da vidim ovo cudo,a i hondicu :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top