Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

RE: Zanimljiva auta na BH cestama

juce sam ima priliku pogledat mustanga sto je armin spominjao :cool: predobar je uhh :icon_smile:

malo za nepovjerovat

al posto je gospodinj bio musterija ja mu odnijeo nek stvari do auta i tako mu pohvalim auto i izbor kaze meni eto hoces kupit ko tebi 20 maraka i vozi :icon_biggrin: reko ma puno je meni i to :lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

sto mu nisi tutno cvaju mozda je ozbiljno mislio , jebo ti se jesi lud :icon_confused:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

andel

:lol::lol::lol: joj sad pogleda sta napisa ma reko mi 20 hiljada :lol::lol: nemam ja to da me jebes :lol:

ne znam kolko se krece onakav auto al jbt i 20 hiljada je sala bila sigurno :icon_smile:



audi necu komentarisat :icon_cry:

vidio sam rs6 kravan plavog posle godine, porodicni auto a veliki sportas :icon_biggrin: sta ti bolje treba
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Belmin1 je napisao(la):
Joj drug ne mora znacit cim ima dobro auto da je kriminalac.....Reci imena ako znas posto i ja sam prije dilao drogu :D

Samo da ti odgovorim, nije da se pravim pametan ili nesto slicno, daleko od toga, ali znam nesto vise o tim romima koji su dosli tek nedavno, a i sam pretres njihove kuce nije slucajnost (http://zenicablog.com/zenica/crna-hronika/item/15940-video-jutros-pretresi-u-zenici.html valjda necu pokupit bananu radi linka)

A usput da kazem da je danas przio Sarajevskom ulicom sa BMW 6 barem jedno 130-140 km/h a ja prelazio cestu, sverao je lijevo-desno da bi se zaustavio do pjesackog. :icon_mad:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

jubix je napisao(la):
Belmin1 je napisao(la):
Joj drug ne mora znacit cim ima dobro auto da je kriminalac.....Reci imena ako znas posto i ja sam prije dilao drogu :D

Samo da ti odgovorim, nije da se pravim pametan ili nesto slicno, daleko od toga, ali znam nesto vise o tim romima koji su dosli tek nedavno, a i sam pretres njihove kuce nije slucajnost (http://zenicablog.com/zenica/crna-hronika/item/15940-video-jutros-pretresi-u-zenici.html valjda necu pokupit bananu radi linka)

A usput da kazem da je danas przio Sarajevskom ulicom sa BMW 6 barem jedno 130-140 km/h a ja prelazio cestu, sverao je lijevo-desno da bi se zaustavio do pjesackog. :icon_mad:

Ok druze ako to znas jeli bjeli bmw ?
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

u Odzaku, do sad najatraktivnije je bio ovaj...


a pokraj toga
BMW m6 2012
Mercedes CL 6.3AMG 2012
BMW m6 (stariji)
Mercedes CLS 6.3amg 2011

laad.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Belmin1 je napisao(la):
jubix je napisao(la):
Belmin1 je napisao(la):
Joj drug ne mora znacit cim ima dobro auto da je kriminalac.....Reci imena ako znas posto i ja sam prije dilao drogu :D

Samo da ti odgovorim, nije da se pravim pametan ili nesto slicno, daleko od toga, ali znam nesto vise o tim romima koji su dosli tek nedavno, a i sam pretres njihove kuce nije slucajnost (http://zenicablog.com/zenica/crna-hronika/item/15940-video-jutros-pretresi-u-zenici.html valjda necu pokupit bananu radi linka)

A usput da kazem da je danas przio Sarajevskom ulicom sa BMW 6 barem jedno 130-140 km/h a ja prelazio cestu, sverao je lijevo-desno da bi se zaustavio do pjesackog. :icon_mad:

Ok druze ako to znas jeli bjeli bmw ?

Ne, crni je BMW, nema nikakvih oznaka nazad koji bi model mogao biti.

Evo prije par minuta se mimoisao sa Audijem RS6, ovaj put avant, austrijske table, boja tamno siva. Strasan auto, prede k'o veliki.
Nema slika, bice drugi put ;)
 
Član
RE: Одг: Zanimljiva auta na BH cestama

dado gti je napisao(la):
b2c721ce-9bc5-95b0.jpg

Ev jedna masina da pridodam.slikana u brckom.

Je l` to u nekom salonu ?
Vidim da je bez tablica, a ne moze se uvesti (nazalost)
Jedan od najljepsih auta ikad.
 
Top