Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Početnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

addo je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
addo je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Ja sam sinoc vidio 458 Italia, crni, talijanskih tablica. Kakva zvijer :icon_twisted:

Bio je u Visokom jucer! ;)

kako predje preko onih "lezecih" :icon_eek:

Ne mora znaciti da je isao tom ulicom! Vidjen je kod benzinske pumpe HIFA! Mislim ispred granapa jednog! ;)

Jeli kod onog granapa gdje stoji Audi mislim da je A6 karavan Italijanskih tablica?
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Vidjen veceras u Zenici bijeli BMW M5 E60, strasan zvuk, nazad mala tablica, USA model, slike nema
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Fenix je napisao(la):
addo je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
addo je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Ja sam sinoc vidio 458 Italia, crni, talijanskih tablica. Kakva zvijer :icon_twisted:

Bio je u Visokom jucer! ;)

kako predje preko onih "lezecih" :icon_eek:

Ne mora znaciti da je isao tom ulicom! Vidjen je kod benzinske pumpe HIFA! Mislim ispred granapa jednog! ;)

Jeli kod onog granapa gdje stoji Audi mislim da je A6 karavan Italijanskih tablica?

Eh upravo taj, vlasnik te radnje i vozac ferraria su vjerovatno poznanici, jer vlasnik je dugo godina bio u Italiji, imao je firmu neku! A njegov je audi!
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Neki dan vidjen u Visokom tacnije Donje Moštre crveni Ferrari F430 bh tablica
 
Početnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Taj Ferrari i jest iz Visokog vlasnik Benziske pumpe Dzanko tako rece minel :D

Kad smo vec kod Ferarija pricami rođak vozio se u onom Ferrariju iz Zenice Tolinom 50l trosi ko od sale 200 a on ga vozio 340 ako on laze lazem i ja ma da imaju slike :icon_biggrin:

Jbt koliko je lik bogat ne zna sta ce sa parame zeljezara mu duguje 3,5 miliona :icon_eek:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

A Džale ili ti Džango poceo da ga voza, sve cige nemaju para a Ferrarija vozaju
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Fenix je napisao(la):
Taj Ferrari i jest iz Visokog vlasnik Benziske pumpe Dzanko tako rece minel :D

Kad smo vec kod Ferarija pricami rođak vozio se u onom Ferrariju iz Zenice Tolinom 50l trosi ko od sale 200 a on ga vozio 340 ako on laze lazem i ja ma da imaju slike :icon_biggrin:

Jbt koliko je lik bogat ne zna sta ce sa parame zeljezara mu duguje 3,5 miliona :icon_eek:



cuo sam pricu da ceka novog ferarija...narucio ga valjda
 
Početnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Moguce je svasta i neki Riba iz Zenice ceka R8 trebao dobiti prije 2-3 mjeseca no pogodite? Normalno zajebali ga ljudi ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Fenix je napisao(la):
Moguce je svasta i neki Riba iz Zenice ceka R8 trebao dobiti prije 2-3 mjeseca no pogodite? Normalno zajebali ga ljudi ;)

voza se po gradu audi TT rs...bar lici malo na R8micu :lol:
imas tih prica vazda,ali za Tolu me ne bi cudilo da dovuce nesto novije,covjek uziva,a i fino ga vidjeti kad stisne gas a guza ferarija zapleše :icon_biggrin:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

jubix je napisao(la):
Vidjen veceras u Zenici bijeli BMW M5 E60, strasan zvuk, nazad mala tablica, USA model, slike nema

to ti je onaj lik što drži Kesten namještaj iz Viteza, sa ///M5 logom na pragovima, koliko sam vidio
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

I ovi cigani u Zenici su poceli dobra auta vozati, imaju CL 55 AMG, jos par bijesnih auta al' su kriminalci neki
 
Top