Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
Banja Luka
20181108-195447.jpg
 
Član
Vidio ga neki dan na relaciji S.Most-Prijedor.

PS. Vjerovatno zima, pa popusti u Rent-a-Car za egzoticna vozila na zapadu...
Jeste rentan u Svici, ali svejedno interesantan a vidjeti :)
Pogotovo prvi put uzivo. Izgleda mnogo nizi nego sto sam ja zamisljao. Prije sam vidio dosta Murcielaga (vecinu na Gumball-u) i iako je vjerovatno nizi za par cm, Aventador izgleda mnogo nizi.
 
Član
Jeste rentan u Svici, ali svejedno interesantan a vidjeti :)
Pogotovo prvi put uzivo. Izgleda mnogo nizi nego sto sam ja zamisljao. Prije sam vidio dosta Murcielaga (vecinu na Gumball-u) i iako je vjerovatno nizi za par cm, Aventador izgleda mnogo nizi.
Ja iz vectre sam se osjecao kao vozac kamiona kad je prošao kraj mene

Gesendet von meinem Redmi 4A mit Tapatalk
 
Jeste rentan u Svici, ali svejedno interesantan a vidjeti :)
Pogotovo prvi put uzivo. Izgleda mnogo nizi nego sto sam ja zamisljao. Prije sam vidio dosta Murcielaga (vecinu na Gumball-u) i iako je vjerovatno nizi za par cm, Aventador izgleda mnogo nizi.
Di se to u Svici moze rentat Lambo a da smije prec grancice bivse YU?
 
Član
Bila su dvojica sa kacigama i salovima oko vrata. Moguce da je neka opklada u pitanju ili bas neka zestoka avantura. Zvuk mu je boli glava
 
Član
Di se to u Svici moze rentat Lambo a da smije prec grancice bivse YU?
Kod nas tu u Ljubuški je godinama na ljetovanje neki momak dolazio sa Lambom iz Švicarske takodjer renta car. Zadnje dvije godine je isto dolazio sa nekom bijesnom mašinom kažu isto naljepnice od renta cara na njoj. Koje je drugo auto bilo iskreno ne znam jer stvarno te aute koje nemogu sebi priuštiti ne doživljavam uopce na cesti previše.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
 
Top