Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Evo meni došao Kum u posjetu sa ///M 6 pa se malo poslikali :icon_smile:

20120815398.jpg
By pikim5 at 2012-08-16[/img]

20120815401.jpg
By pikim5 at 2012-08-16[/img]
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Aha.Znaci ima vise na bih tablama ? Gospodine Rinaldo, bmw m5 je sam po sebi pojava a Vas jos vise, maloprije sam vidio jedan orginal m5 na DE tablama, pitam ja momka jeli bas m5 a on ga pritisnu, bio sam oglusio na sekund i poplasio je ljude sto su cekali autobus. Ovo je definitivno najljepsa serija i po meni najbolji bmw M ikad...naravno pored E30 :icon_biggrin:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Jeli Orman nabavio FF-a samo sto su mu odbili isporuciti Aventadora?
[/quote]

evo ormanov ferrari http://www.bhtuning.com/ma-nemas-pravo-ovo-voziti-d-t-72003.html

danas u semizovcu mecka cls 63 amg bjela njemacke table i jos neka e 320 coupe plava na naplatnim u podlugovima holandske table :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Evo upravo se vratih iz grada. Idem autoputem i na naplatnim kućicama ispred mene CLS55 AMG, prolazi kroz kućice i vozi nekih 80 km/h, a mene sramota krenuti u preticanje, šta ću ako ga "očepi" pa da odma' uzmem i zapalim ovo francusko smeće.:lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

dodge charger 440 magnum slikano u gradacacu ili kako se vec zove blizu zivinica
vdu4D.jpg

EX5QR.jpg

drug mi je sliko pa reko da podjelim sa vama jel ga neko vidjo zanimljiv autic
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Slikano u gradisci kad sam iso na more.. Cica ga vozi.. sve full orginal.. ovo bi netko trebo kupit.. rijetkost ziva barem kod nas!

 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

verzija za americko trziste ako se ne varam, bar sudeci po branicima i stopama:cool::cool:

definitivno nesto sto se ne vidja svaki dan
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

malo zapusteniji primjerak smo ja i armin vidjeli u zelecoj kod zepca, tacnije falio mu je prednji amricki branik

ma rijedak da ne moze bit vise danas ni sa uskom stopom se ne vidja a kamoli ovakav
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

:lol: Jbs Chargera, Golf je veca atrakcija...:cool:

@vWLove: na cijim je tablama Charger, znas li mozda?...odlican je...:cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Znam čovjeka što vozi ovog Golfa i nije na prodaju , provjereno, ima skoro 20 godina od kad je dovezen iz USA , i dalje je u jako dobrom stanju , limarija nije rađena iako je dugo vremena bio bez garaže.
 
Top