Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

hehe bas tako prije par sati u kalesiji all samo s dijetom kulira nisam mogao da ga stignem da mu kazem nek stisne papucicu...:icon_smile:
 
Administrator
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

vidjen danas u Tuzli taj BMW. Krenuli ganciji da dolaze iz inostranstva... sve nekakva bijesna kola
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

sad prodje mislim novi csl (amg vjerovatno) jedva da sam ga vidio stopke i farove...strahoba , ne dolazim sebi otkako je prosao :icon_eek:
zvuk drobi nenormalno, auto leti, cuo je se par minuta nakon sto je prosao...neopisivo :icon_cry:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

zimus ja i nedim98 naletismo na ovo :cool:

photo0385j.jpg


photo0386z.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Eh evo svaki dan ga viđam mozda i ostali clanovi kad se iskljucuje sa autoputa bode u ocu :icon_biggrin: Nisam ga morao ni slikat nasao sam na piku

http://static.pik.ba/galerija/2012-01/slika-338063-2012-01-1327834182-velika.jpg

Takođe Novi GLK bjeli prosao pored mene Pardon prestigao me :D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Belmin1 je napisao(la):
Eh evo svaki dan ga viđam mozda i ostali clanovi kad se iskljucuje sa autoputa bode u ocu :icon_biggrin: Nisam ga morao ni slikat nasao sam na piku

http://static.pik.ba/galerija/2012-01/slika-338063-2012-01-1327834182-velika.jpg

Takođe Novi GLK bjeli prosao pored mene Pardon prestigao me :D
to ti voza vlasnik kafane KS...u podlugovima..gdje ima dobra konobarica ;)..svracao sam par puta...





a evo i od mene nesto..u kvaru kod majstora Mataradzije u Visokom stoji..
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Belmin1 je napisao(la):
Porsche Panamera u Kiseljaku kod Spar Merca ;)

Danas u Trnu bijela, u BL neki zlatni X6, nešto odvratnije ne vidjeh odavno. Crveni SL Merc, brutalan zvuk, nisam stigao ni da vidim koji je, ali ima neke proreze sa strane na blatobranima, možda to ukazuje na neku od TOP verzija.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Po Sani neko voza maserati quattroporte uvjek je u prolazu nikako ga uslikati,čuje se ko formula koji zvuk i kad ide polako
a još kad ga stisne :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Veceras u Sa vidjeh novi Porsche 911, neka tamna boja, nisam siguran koja, posto je noc bila a prosao je pored mene...
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Pored mene je isto prosao neki opasan porsh mozda je taj , bež koza unutra , 2 rore pozadi , i zaljuljala me takodje panama bijela jedno dvjesta je prosao :D
 
Top