Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Little Dragon je napisao(la):
Pored mene je isto prosao neki opasan porsh mozda je taj , bež koza unutra , 2 rore pozadi , i zaljuljala me takodje panama bijela jedno dvjesta je prosao :D

Elvir Bolic ja mislim
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ta panamera redovno na M17, frajer leti konstantno, i meni je isto bilo kad je prosao kraj mene, skoro se Polo odvojio od zemlje:lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Trozic je napisao(la):
Po Sani neko voza maserati quattroporte uvjek je u prolazu nikako ga uslikati,čuje se ko formula koji zvuk i kad ide polako
a još kad ga stisne :cool:

Stavio sam ja slike .... De ti od ako uhvatis od Ibricica panameru uslikaj pa stavi ..
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ArminM je napisao(la):
ta panamera redovno na M17, frajer leti konstantno, i meni je isto bilo kad je prosao kraj mene, skoro se Polo odvojio od zemlje:lol:

bolic je stalno na relaciji sarajevo-zenica, to ga ocito przi autoputem, ovo ostalo kad god sam ga vidio normalno je vozio :D
 

187

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

http://www.pik.ba/artikal/2403009/automobil-camaro/

sve se nema, a grah se povraca :icon_biggrin:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

emir_89 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ta panamera redovno na M17, frajer leti konstantno, i meni je isto bilo kad je prosao kraj mene, skoro se Polo odvojio od zemlje:lol:

bolic je stalno na relaciji sarajevo-zenica, to ga ocito przi autoputem, ovo ostalo kad god sam ga vidio normalno je vozio :D

ide cesto i ovamo prema zepcu, vidio sam ga ja par puta, al frajer vozi grob ga dragi, nema zmigavca, nema pune linije, nema auta koje ide iz suprotnog smjera, jednom rjecju KAMIKAZA s dobrim autom naravno:cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Danas u Kalesiji vidjen :icon_biggrin:
dsc02781e.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

iz vogosce je lik,drzi ednil viljuskare u vogosci pored glavne ceste, bude tu cesto parkirana ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

roki_actros je napisao(la):
@M_iKy: Znas li ciji je GT ? Hvala.
neznam drug, cekao sam vozaca al ga nisam doceko kisa zeznula:icon_mad: al imam jos slika ako zelite mogu postaviti:icon_biggrin:
 
Top