Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

evo pregledo sam citavu ovu temu , i kazu kriza i neimastina u bosni, vidi sta se vozi bog te mazo , znam da ima ljudi koji nemaju za hljeba al nisam znao da ima volko bogatasa .
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

BART je napisao(la):
evo pregledo sam citavu ovu temu , i kazu kriza i neimastina u bosni, vidi sta se vozi bog te mazo , znam da ima ljudi koji nemaju za hljeba al nisam znao da ima volko bogatasa .

ima i tekako samo sto je narod primitiva pa je takav i cjelokupni dojam
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

O cemu o skupocjenim vozilima, budimo zahvalni sto imamo bilo sta da vozimo na ovakvom vaktu, samo se sjetimo emisija o sirotinji, koja nema kore hljeba, a mi o nekim autima koja nikad necemo moci sebi priustiti na BH platam, u bilo kojoj instituciji da radimo, samo jedno zahvalan Bogu sto imam krov nad glavom i sta da vozim ( citaj vise luksuz danas, a ne potreba );)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ja jucer vidio ovo. Nisam znao ni da postoji ovako nesto od vw. Uzivo je strava :icon_rolleyes:
Nov novcat, voza ga coek preko puta malo je rec da je makadam :icon_rolleyes:

http://dayerses.com/data_images/posts/volkswagen-pick-up-truck/volkswagen-pick-up-truck-04.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Sumnjam da si to vidio, mislim da to ni ne postoji.

Mozda ovog da si vidio...

vw-amarok_600a-600x400.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

To nisi sigurno vidio, to ne postoji, bar koliko ja znam, ali zato si vidio ovo:

vw-amorak.jpg


EDIT: Prosvijetlio te i Boki.:D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

E da taj je mala je razlika a nisam puno zagledao jer je covjek bio tu malo je neugodno.
Opasno izgleda uzivo ali kud ga covjek vozi ........Sve kamenja ko lopte, a auto novo novcato doslovno
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Franki je napisao(la):
E da taj je mala je razlika a nisam puno zagledao jer je covjek bio tu malo je neugodno.
Opasno izgleda uzivo ali kud ga covjek vozi ........Sve kamenja ko lopte, a auto novo novcato doslovno

Pa zato i jest pravljeno i nije auto kupilo njega, već on auto.;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ima jedan amarok i u zenici, vidio sam ga ja juce u krugu bolnice u crkvicama, nego danas sam vidio mecku kod nas u gradu. Bijela i na njoj su one crvene probne table, TT ako se ne varam
prvo sam mislio da je jos jedan SLS, jer je naprijed identican rekao bih, ali kad je prolazio kraj mene vidio sam da je limuzina u pitanju,znaci 5 vrata je auto, ali je brutala ziva. isao mi je u susret pa ga nisam mogao slikati, ali fkt ne kontam koji je auto u pitanju

najslicniji mi je ovom

2012-Mercedes-Benz-CLS-front-view.jpg
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ArminM je napisao(la):
ima jedan amarok i u zenici, vidio sam ga ja juce u krugu bolnice u crkvicama, nego danas sam vidio mecku kod nas u gradu. Bijela i na njoj su one crvene probne table, TT ako se ne varam
prvo sam mislio da je jos jedan CLS, jer je naprijed identican rekao bih, ali kad je prolazio kraj mene vidio sam da je limuzina u pitanju,znaci 5 vrata je auto, ali je brutala ziva. isao mi je u susret pa ga nisam mogao slikati, ali fkt ne kontam koji je auto u pitanju

najslicniji mi je ovom

Pa CLS ima petora vrata:icon_confused: ;)
 
Top