Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Vernes_AMG je napisao(la):

Najtacnije:lol:;)


mislio sam na SLS, nisam ni vidio da sam napisao CLS

Mozda su bili drugaciji farovi naprijed pa ti se zbog toga ucinilo da je drugo auto u pitanju, btw nema koje drugo auto biti....;)
mercedes-CLS-LED-lights.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ne znam jebes ga, u prolazu je to bilo, okrenem se s pumpe i prema gradu al nema ga, negdje je skrenuo, ali ako je u gradu kod nas bit ce slike, pa cemo utvrdit tacno koji je auto
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Nema cls petora vrata, ima cetvera, jer mu se ne broji gepek, e to si vidio. A neka sls-ova , nema boljeg auta :D
 

187

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

BART je napisao(la):
MantaFan je napisao(la):
Bez ljutnje, ali da se nema nebi se mk4 vozao.

:lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:

nema ljutnje brate nikakve ti si donekle i upravu .. brate ali ako mi vjerujes da sam stedio pare za njeg, prodao svog bivseg golfa 2 i skupljao pare pa kupio.. bukvalno odvajao od usta, sve sveo na minimum (izlaske, sve moguce troskove..) i eto uspio sam nekako skuckati i kupiti.. nisam nikakve kredite i ostala sranja ganjao jer u ovo hebenoj Bosni ne znas hoces li sutra raditi ili neces..

ja sam samo mislio na one sto leze kuci padne mu na pamet odo kupiti ovo, samo ustane i kupi.. dok "mi" (vecina nas na forumu) skuplja pare, gleda na hiljadu nekih strana da sto jeftinije prodje, pa tek onda kupi..
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ev i M1 neko kupio :icon_twisted:

http://www.novavozila.ba/web/novost.aspx?id=7509f6b0-4548-4a40-9c9f-1a4d6fa18a91

2s7z4ee.jpg

2lizpr7.jpg

33yrla9.jpg
 
BHT Ovisnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

jao perverzije od auta,bas sad pricam kolegi,ja radim 20m od Tomica,firma do njih,izasa vani kada imam sta vidjeti,kako je samo uzivo mocan,boja perverzija,bio je jos jedan bmw,nova 3-ca,slicna boja,3 dana svaki dan prolazim igledam ga kako je samo perverzan:icon_twisted::icon_twisted::cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

187 je napisao(la):
nema ljutnje brate nikakve ti si donekle i upravu .. brate ali ako mi vjerujes da sam stedio pare za njeg, prodao svog bivseg golfa 2 i skupljao pare pa kupio.. bukvalno odvajao od usta, sve sveo na minimum (izlaske, sve moguce troskove..) i eto uspio sam nekako skuckati i kupiti.. nisam nikakve kredite i ostala sranja ganjao jer u ovo hebenoj Bosni ne znas hoces li sutra raditi ili neces..

ja sam samo mislio na one sto leze kuci padne mu na pamet odo kupiti ovo, samo ustane i kupi.. dok "mi" (vecina nas na forumu) skuplja pare, gleda na hiljadu nekih strana da sto jeftinije prodje, pa tek onda kupi..

Danas vecina nas tako radi. Ne moze svakome tata kupiti auto bilo kakvo, osjeti se kriza i to dobro. Ali ja takve ljude cijenim i postujem, koji ne traze sve na gotovo, znaju "otkinuti" od sebe da bi sebi kupili ono sto su zacrtali.

A prava neimastina je kad nemas za kruha, kada gledas kako ces prehraniti sebe i obitelj. U nasoj Hercegovini i nemas bas takvih slucajeva, ali diljem Bosne i Hercegovine ima takvih ljudi. Danas je sve postalo luksuz, auto je luksuz, izlasci su luksuz.

Amel SF2 je napisao(la):
Ev i M1 neko kupio :icon_twisted:

http://www.novavozila.ba/web/novost.aspx?id=7509f6b0-4548-4a40-9c9f-1a4d6fa18a91

Jao perverzije od auta :icon_eek: ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

samo da ne kazete vidio si a gdje je slika a dobro je i kad sam uspio slikat trco sam za njim i nekako zadnji dio uhvatim...bmw 3 biturbo...zvuk jbn..samo felge i dikove kad sam vidio..zadnji diskovi koja moja guma na golfu...:lol::lol:
scaled.php
 
Top