Zamajac,korpa,kvacilo

Zamajac,korpa,kvacilo

Član
U golfa 3 66kw je fixni zamajac i fixna turbina.
U golfa 3 81 kw je plivajuci zamajac i varijabilna turbina.
A u golfa 4 66 kw gotov svakog sto znam plivajuci zamajac.
Svi u golf 4 tdi koje ja znam imaju varijabilnu turbinu , a ja koliko sam shvatio dje god je varijabila tu je i plivajuci (zbog obrtnog momenta)
SDI mk 4 ima fixni zamajac :)
i na kraju :
zamajac je isti od:
Mk3 81kw
Mk4 66kw - 81kw - 74kw.
Da vas ne buni vise..
Hvala na info. :D
I jos mi reci moze li taj set kvacila sa fiksnim zamajcem sa golfa 3 66kw na golfa 4 66kw da se ugradi?
 
Poslednja izmena:
Član
A eto, sve kontam bice bolje..al' nece, Bgm, od sad sam ovdje da se malo opustim. Ovi komentari sto su me sekirali sad ce da me nasmiju :D

Jbg druze , nije svak upucen , ali ja kad nesto ne znam ne tvrdim kao vecina ovdje da je tako :D
Nisam trebao ni upitati ovo , bila je jedna slicna tema ne davno i svasta se napisalo tu bilo koliko se sjecam :D

Naravno , ne govorim za tebe ovo ;)
 
Član
Zasto su u nipexu ovakve cijene,znam da je original ali bas.

cijene dijelova za koje se interesujete, za vozilo navedenog broja šasije, su sljedeće:


1.lamela (u zamjenu za staru) 246,90 KM

2.korpa (u zamjenu za staru) 244,70 KM

3.druk ležaj 90,60 KM

4.zamajac 1447,90 KM
 
Član
Jel to platinasti zamajac ccc
Set kvacila 2000, za te pare mozes 2 zamjenska plutajuca uzet. Nesto sumnjam da ce ovaj iz nipexa 2x duze,trajati.
 
Zasto su u nipexu ovakve cijene,znam da je original ali bas.

cijene dijelova za koje se interesujete, za vozilo navedenog broja šasije, su sljedeće:


1.lamela (u zamjenu za staru) 246,90 KM

2.korpa (u zamjenu za staru) 244,70 KM

3.druk ležaj 90,60 KM

4.zamajac 1447,90 KM
Moram pozuriti dok jos imaju na stanju , pokupovat to sve :D
 
Uh vidim svasta se pise,al ajd jos ija da priupitam,kako znati kad je gotov taj zamajac.po cemu se primjeti,poslje zadnjeg posta odustao sam od cipovanja ....
 
Top