Zamajac,korpa,kvacilo

Zamajac,korpa,kvacilo

Član
pozz,interesuje me da li je netko skoro mijenjao navedene stvari u pitanju je golf 4 PD 74kw,zamajac je plutajuci
 
Član
Saobracajnu u ruke i u autodijelove. Imas vise proizvodjaca a i zavisi cijena od trgovine do trgovine
 
Član
Ja sam prije godinu dana radio na PD motoru 74 KW ali sam imao problem jer mi je upisana u saobracajnu kao ALH motor,a ustvari je AXR motor otkriveno na dijagnostici i mene je to zadovoljstvo izaslo skoro 1000 KM (zamajac i svi ti dijelovi sa rukama) mada sam cuo da sam mogao i za 700 da prodjem... pa bih i ja volio da cujem misljenje jos nekih ljudi sta kazu na ove cijene, je li realno sa rukama da bude cijena skoro 1000 KM, ja iskreno mislim da nije :(
 
Set Sachs s fixnim zamajcom oko 380 u Motorexu nazovi i pitaj imas Sachs i Luk pa biraj. Ruke 80-100 kako gdje;)
 
Član
Ja sam mjenjao prije haman 3 godine i set sam platio s rukama oko 1100 KM u pitanju je plutajuci zamajac :)
 
Član
Ja bi se ukljucio u ovu temu samo da pitam , kazes imas PD 74 kw . I ja isto imam golfa 74 kw ali sta vam znaci to Pd ?
 
Top