zakljucavajte ovu temu

zakljucavajte ovu temu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf 1 dami mali update sportski volan

CoL3-99 je napisao(la):
skroz nezgodan za motati,nema nista do originala ili nekog koznog:cool:

Nis u pravu....ja sam ga vozio,i nikad nisam imao problem!
Jest da je u mene servo,sad neznam kako je na kecu!?
A lijepo je sjeo volan...slaze se sa bojom sata!:cool:
 
Član
RE: golf 1 dami mali update malo smirglanja i farbanja

evo jos jedan mali update,osmirglo i prefarbo one jadeod dobosa i klijesta od disk plocica,eto cisto da osvjezim temu;),evo koja slika
[attachment=32955] [attachment=32956] [attachment=32957]
[attachment=32958] [attachment=32959] [attachment=32960]
 

Prilozi

  • DSC00035.JPG
    DSC00035.JPG
    213,5 KB · Pregleda: 6
  • DSC00037.JPG
    DSC00037.JPG
    193,7 KB · Pregleda: 6
  • DSC00039.JPG
    DSC00039.JPG
    519,6 KB · Pregleda: 4
  • DSC00041.JPG
    DSC00041.JPG
    579,2 KB · Pregleda: 12
  • DSC00043.JPG
    DSC00043.JPG
    142 KB · Pregleda: 7
  • DSC00046.JPG
    DSC00046.JPG
    487,7 KB · Pregleda: 10
Član
RE: golf 1 dami mali update malo smirglanja i farbanja

evo ljudi malo se radilo i kupilo se nesto pa sad postavljo,pa evo da i sa vama podjelim
[attachment=33538] [attachment=33539] [attachment=33541]
onda sam kupio od Anesa spojler originalni kamei od keca i skinuo onaj stari od dvojke, evo i jedna slika spojlera
[attachment=33542]
zatim sam kupio led traku 24cm za osvjetljenje instrument table evo i slika kako izgleda
[attachment=33543]
eto to je to za sad;)
 

Prilozi

  • DSC000395.JPG
    DSC000395.JPG
    87,1 KB · Pregleda: 12
  • DSC000402.JPG
    DSC000402.JPG
    98,3 KB · Pregleda: 19
  • 454567684.JPG
    454567684.JPG
    504,5 KB · Pregleda: 70
  • DSC000457.JPG
    DSC000457.JPG
    98,5 KB · Pregleda: 19
  • DSC000377.JPG
    DSC000377.JPG
    51,1 KB · Pregleda: 42
Član
RE: golf 1 dami update maska bez znaka i jos po nesto

Kako je ljepsi sa ovim branikom ....
A da nije previse plavenila sa ovom trakom jel smeta nocu?
 
Član
RE: golf 1 dami update maska bez znaka i jos po nesto

koliko tebi samo fali lajsna na veznom limu,pokusaj i to naci,bit ce ti prednji kraj puno ljepsi s tim,,,ova maska bez znaka je legla samo tako,extra izgleda,a i mene zanima ovo oko osvjetljenja,vidis li ti nocu ista,je li ovo slucajno previse svjetlosti,,bar se po slikama cini tako
 
Član
RE: golf 1 dami update maska bez znaka i jos po nesto

exstra radi sam vec ovako osvetljenje na par auta lijepo izgleda a nevidi se led traka po danu samo napred;)
 
Član
RE: golf 1 dami update maska bez znaka i jos po nesto

dobro ide;),gdje si kupio masku i koliko kosta ako nije tajna, ako hoces posalji mi na pm.Kako ti je prije bio od Golfa 2 krovni spojler kad je duzi:icon_question: ja htio kupit i morao bi kratit.Samo naprijed :cool:
 
Član
RE: golf 1 dami update maska bez znaka i jos po nesto

_vwfan_ je napisao(la):
dobro ide;),gdje si kupio masku i koliko kosta ako nije tajna, ako hoces posalji mi na pm.Kako ti je prije bio od Golfa 2 krovni spojler kad je duzi:icon_question: ja htio kupit i morao bi kratit.Samo naprijed :cool:

nije uopste duzi,mozda koji cenat ali da se nastelit;)

Davor_ je napisao(la):
Kako je ljepsi sa ovim branikom ....
A da nije previse plavenila sa ovom trakom jel smeta nocu?
uopste nije puno,ma da sam sad stavio crvene cajgere nisu vise plavi bolje je sad.
 
Član
RE: golf 1 dami update maska bez znaka i jos po nesto

drug lijepo izgleda prednji kraj...ostalo nekako navrat-nanos...rvenstveno boje sarenilo pravo..jbga kontam da ces kasnije to sve morati mjenjati kada prelakiras auto...
felge su mu prevelike i nisu neki dizajn...14ke trazi one su za keca dusu dale...neke falcare da si uzeo umjesto svega ovoga zajedno sto si kupovao.. i zakucavanje...bilo bi 6 puta ljepsi
 
Član
RE: golf 1 dami update maska bez znaka i jos po nesto

maska izgleda super....al auto ti bez lipa veoma ruzno izgleda...
 
Član
RE: golf 1 dami update maska bez znaka i jos po nesto

Hej dami trebam li ja ponjeti onu masku sto smo se dogovorili, ili?
A tu tvoju staru cu ja uzati kako smo se dogovorili moze za kes ako hoces.
Posto si postavio na moj oglas za masku, nemoj misliti da ja nisam zainteresovan meni treba jos koja imam prijatelja pa bi i oni htjeli
 
RE: golf 1 dami

ja sam pokusavao sa izvedbama od dvojke i nije mi se svidjelo,ali svako ima svoj ukus.ja sam nabavio sve karmann plastike(duboke branike,siroke pragove i siroke rubove)sa jednog kabrioleta.usput da pitam znas li mozda ima li neko prednji lijevi rub od kabrioleta jer je taj kec bio udaren u lijevi blatobran od kojeg sam sve poskidao plastike.ja sam novi clan i zelim ti puno srece u radovima.evo ti moj broj ako neko bude imao rub 061-411-670
 
Član
RE: golf 1 dami

mirsadgolf je napisao(la):
ja sam pokusavao sa izvedbama od dvojke i nije mi se svidjelo,ali svako ima svoj ukus.ja sam nabavio sve karmann plastike(duboke branike,siroke pragove i siroke rubove)sa jednog kabrioleta.usput da pitam znas li mozda ima li neko prednji lijevi rub od kabrioleta jer je taj kec bio udaren u lijevi blatobran od kojeg sam sve poskidao plastike.ja sam novi clan i zelim ti puno srece u radovima.evo ti moj broj ako neko bude imao rub 061-411-670
ne znam drug stvarno je to tesko nac,ali ako nadjem javicu ti u svakom slucaju,hvala ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top