zakljucavajte ovu temu

zakljucavajte ovu temu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf 1 dami

drago mi je da si me poslušo da si ofarbo kako sam ti reko sad je puno ljepše e sad me još nešto poslušaj uzmi komad lima širine 5 do 6 cm i zašarafi ga iznutra uta ralice na vezni lim a drugi kraj upri u ovu ralicu da ti izadje na špic vidiš da se previše uvila unutra bit će puno ljepše kad se izbaci vani
 
RE: golf 1 dami

evo ovako ralica tj nastavak ti se previše uvukao prema unutra pa ružno izgleda kad se izbaci prema van bude sto puta ljepše a to se sredi ili grijanjem ralice ili limom da se zakači za vezni lim i tako ostaviš da uvijek drži prema van evo na slici šta mislim

 
Član
RE: golf 1 dami

Nezamara mi se likovima koji čuniraju golfa 1,al vidim da si okej lik i nije ti loš kec kakvih ima.Stvari koje bi ja izmjenio su:
- il promjeni felge il stavi neke s manjim profilom guma
- oboji tu lajsnu oko hladnjaka u crveno
- taj duboki branik mu nikako nestoji(stavi plitki ili duboki sa golfa 1 cabrio-cliper oprema)
- skini te kromirane nastavke sa brisača-fuj su

Netreba mnogo novca da kec izlgleda super!evo ti slike branika sa mog keca i slike jednog keca iz sarajeva kojeg sam mislio kupiti
 
RE: golf 1 dami

dami2580 je napisao(la):
hvala brate konacno neko nesto normalno da kaze,a sto se tice zadnje karambolke stize uskoro a pragove nznam bas sad nemam para ali i to ce doc sigurno;)
[/quo

samo polako, jednom skupiš za karambolku, pa za nešto drugo i sve tako u nedogled, tako bar svi radimo, ne pada nikome sa neba. bitan je trud i ljubav;)
 
Član
RE: golf 1 dami

evo neki dan kupio cristalne farove od 2-jke,pa sve se kanim da postavim ali evo nakanio sam se
[attachment=31764] [attachment=31765]
 

Prilozi

  • DSC00006.JPG
    DSC00006.JPG
    494,6 KB · Pregleda: 46
  • 55441254745.JPG
    55441254745.JPG
    199,2 KB · Pregleda: 56
RE: golf 1 dami mali update cristalni farovi

jesi ovo skino duboki branik i opet vratio plitki farovi su ok sad malo dotegni branik stavi dole ralicu od keca gti i bila priča sa prednjim krajem
 
Član
RE: golf 1 dami mali update cristalni farovi

jos se trazis izgleda to je dobro:cool:
ono na pocetku nije bilo bas dobro, nekako ona tamna stakla ne leze.Onda si dobro sredio onu karambolku duplo bolje je izgledalo, mislim da su 15" velike za KECa s fabrickim ovjesom.Pa si onda opet vratio usku karambolku, iskreno mislim da je bolja ona duboka nego ova trenutna uska sto je na autu.Ovaj znak ili vrati u hrom boju ili ga rokni u mat crnu.Gdje si kupio farove i koliko kostaju, ima li kakvi prepravki?? Sretno i mislim da ces na kraju uspjeti :cool::cool:
 
Član
RE: golf 1 dami mali update cristalni farovi

dobra je karambolka;) ova duboka, eh da ti je neke fele 14, ali ko u ljuboje;) širkoke i spustit ga:cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: golf 1 dami mali update cristalni farovi

uzeo mi buraz auto i nedje spuco i slomio branik i dotjero ga u gepektu kaze eno malo ga slomio ja tamo kad skroz samo osto zdrav gti spojler,ali ja opet ne odustajem od dubokih branika bice opet samo dok se para skupi i prednji i zadnji.

da,zaboravik napisat farove sam uzeo u Sarajevu preko pika, a citav dan sam ostavio dok sam ih postavio, jer su od dvojke pa sad valjalo nosace promjenit ali je ispalo ok.
 
Član
RE: golf 1 dami mali update cristalni farovi

evo da i ovo podjelim s vama,kupio sam sportski volan TYPE R,danas postavljen s dosta jada jer je naba od golfa 3 evo koja slika
[attachment=31877] [attachment=31878]
 

Prilozi

  • agafdtys.JPG
    agafdtys.JPG
    86,7 KB · Pregleda: 13
  • asasaedsrfsf.JPG
    asasaedsrfsf.JPG
    82,4 KB · Pregleda: 37
Član
RE: golf 1 dami mali update sportski volan

dobar je volan to je onaj odavde...samo lakirati plavi dio u bijelo ili crno inace se neuklapa ni sa cim;)
 
Član
RE: golf 1 dami mali update sportski volan

taj volan je plastican i dosta opasan prilikom udesa... a da ne govorim o losem lezanju u ruci ja ga kupio i doslovno bacio nakon prvog djira sa autom.
 
BHT Ovisnik
RE: golf 1 dami mali update sportski volan

fin volan,al bolje da si nasao od golfa 2 novije tipe,kad nekad uzmemod rođaka audia 80,gotov isti volan,skroz nezgodan za motati,nema nista do originala ili nekog koznog:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top