zakljucavajte ovu temu

zakljucavajte ovu temu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 1 dami

ma ne mogu 15-ke su na njemu kad bi ga spustio onda bi svukuda diralo,i ovako mi dira kad brze naidjem na neku rupu a ne kad bi ga spustio
 
RE: golf 1 dami

dami2580 je napisao(la):
ma ne mogu 15-ke su na njemu kad bi ga spustio onda bi svukuda diralo,i ovako mi dira kad brze naidjem na neku rupu a ne kad bi ga spustio

nemoguće to si ti nešto pobrko koje onda gume voziš na njemu 65 na gumam od 4 ili 50 sa spuštenim oprugama mislim na golfa keca ne stvara nikakve probleme imam par kolega sa kečevima svi se normalno voze nevidim razloga ni kod tebe da se auto spusti
 
Član
RE: golf 1 dami

Golf kec na 15 sa gumama 195/50 zapinje samo nazad i to malo skroz(moje iskustvo)zato uzmi odgovarajuce gume i ide to u pod;)
 
Član
RE: golf 1 dami

felge su 15-ke a gume su 195x55,a naprijed kad malo brze uletim u neku rupu zacuje se guma kako dira,ali naprijed on izgleda isto ko da je spustan,a pozadi nije toliko,tako da bi mozda mogli pozadi ali naprijed ne bi 100%
 

LSD

Član
RE: golf 1 dami

to su ti onda stradali amortizeri....
iako je to KEC nema tuninga ni stylinga za 5 maraka......

na kecu je vishak sva plastika osim karmann-a ;););)
 
Član
RE: golf 1 dami

evo malo prepravki i farbanja prednjeg branika
[attachment=30570]
[attachment=30571]
 
Član
RE: golf 1 dami

gdje si nasao ovaj usis na haubi ima li jos toga? bil prodao svoj, golf ima potencijala jos mozes krenut pravim putem, nemoj samo promasaje radit na njemu ;)
 
Član
RE: golf 1 dami

naso ga u Trebinju na otpadu na nekom zutom kecu slupanom za 10km,kad sam ga vidio odma sam reko skidaj ga pa koliko je god,ne bi ga prodavo
 
Član
RE: golf 1 dami

anes golf je napisao(la):
dobar branik sretno u nastavku samo svoje furaj.. ;)

dobar ?? zato sto ga je od tebe uzeo, sjetio sam se da si imao one ruzne naljepnice po njemu BBS, Pioneer, Sony .... hajd so su one ruzne, hajd sto su one lose... ali sto su one krivo postavljene da sam se napio ko stoka bolje bi zaljepio ...

izvinite raja ali meni ovo ide na ku*ac ovakvo "napucavanje auta" katastrofa ....

dami2580 je napisao(la):
evo malo prepravki i farbanja prednjeg branika

ovo je vec druga prica, ali opet zna se sta na klasiku ide ....

mk1_gti_red.jpg
 
Član
RE: golf 1 dami

ova crvena kecina je za pozelit,iskreno i meni ide na zivce kad vidim duboki branik na kecu,nikako mi se to ne uklapa u liniju auta,ali eto on to voli i sta cemo sad,njegovo auto,nek radi kako hoce,ako mu mozemo pomoc mozemo,ako ne onda je bolje da se suzdrzavamo od svakojakih komentara
 
Član
RE: golf 1 dami

meni licno se svidja ovakav izgled auta mog,ali jbi ga opet kazem svak ima svoj ukus;)

evo sadasnjeg izgleda
[attachment=30597]
jedna slika izvaan grada
[attachment=30593]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top