zakljucavajte ovu temu

zakljucavajte ovu temu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nakon kupovine dubokog branika sa spojlerom,alu felgi 15 i plastike na haubi evo malo slika,ali su lose posto je maloprije slikano,ali sutra bolje obecavam;)
Anesov branik sad moj
[attachment=30097]
zatim alu felge 15
[attachment=30101]
[attachment=30102]
[attachment=30103]
ova je malo bolja
[attachment=30104]
eto malo da vidite sta sam veceras radio,sutra bude jos slika;);)
:123::123::123:
 
RE: e evo i danas se malo radilo

za početak par savjeta duboki branik od dvice može proći al pod jednim uvjetom

- ralicu tj nastavak farbaj u crno
- gornji dio dubokog branika također u crno
- poskidaj ove naljepnice bbs momo itd sa strane koje su naljepljene
- naravno zadnji duboki sad je ni tamo ni vamo prednji duboki zadnjiu obični

sretno dalje
 
Član
RE: golf 1 dami

evo jos par slikica
[attachment=30211]
[attachment=30212]
[attachment=30213]
[attachment=30214]
 
Član
RE: golf 1 dami

ne znam iskreno ja te felge nebi dzaba, bez obzira sto su bile 120-130 km...bolje da si samo bolje felge uzeo a ne i taj branik..jos bi onda uzeo kristal i masku bez znaka i to je to...a sad uzmi i zadnju karambolku...spusti..naljepnice skini..na kraju sve lakirati i bice dobar
 
Član
RE: golf 1 dami

pioneer_09 je napisao(la):
los pocetak drug... ali svako ima svoj ukus

i ja mislim al sreca tek je pocetak...dovoljno je pogledati zadnji branik koji stoji i izgleda dosta lijepo..i prednji koji je nekako klimav i neuklopljen i koji odma zahtjeva jos dodatnih dijelova...

ja bi ostavio i naprijed usku karambolku i ralica.. i sve to dobro utegao..neke lijepe 14-15ke felge..spustio...i to bi bio kec za primjer..tesko je s ovim branicima od dvice upakovati keca..ovako ce uloziti vise a dobiti nekog 'kvazi keca'

moje misljenje
 
Član
RE: e evo i danas se malo radilo

dadao_style je napisao(la):
za početak par savjeta duboki branik od dvice može proći al pod jednim uvjetom

- ralicu tj nastavak farbaj u crno
- gornji dio dubokog branika također u crno
- poskidaj ove naljepnice bbs momo itd sa strane koje su naljepljene
- naravno zadnji duboki sad je ni tamo ni vamo prednji duboki zadnjiu obični

sretno dalje

SLusaj doktora, magistrirao je kicenje...onaaaj, sredjivanje golfova ;)

Mada, ako cemo ici ruku an srce, nadji metalne branike, rlaicu GTI-a 7x13 i gewindaj i to je sve ;)
 
RE: golf 1 dami

na greškama se uči ija sam na svojim greškama učio zato sad znam kako dalje nitko se nije rodio naučen samo lagano
 
Član
RE: golf 1 dami

sta ti pravis od tog auta,plitki branik se stvorio za kecine,ako se stavlja duboki onda se ide na neke vece promjene,sto u tvom slucaju nije bilo potrebe,al et,dzaba ce ti iko ista govorit kad se tebi to svidja,ja se licno slazem s rajom za sve sto su ti rekli,i ove fele su uzalud utrosene pare,ali da ne bude da ja samo nesto pametujem ja cu ti reci sretno drug u nastavku radova,puno srece,pa valjda napravis ono sto si zamislio;)
 
Član
RE: golf 1 dami

vecina ti je rekla...

pa brate ukucaj na google.ba : ) golf mk1 pa pregledaj malo slike pogledaj masine : ) pored nake lijepe gti ralice i plitkog branika ti nesto izvodis sa dubokim branikom mislim sranje cisto...

http://farm3.static.flickr.com/2711/4141816234_9f0a644dc0.jpg

http://img209.imageshack.us/i/p1010074al9.jpg/

http://digart.img.digart.pl/data/img/vol3/23/66/download/2650013.jpg
 
Član
RE: golf 1 dami

Nije loš golf al ni meni se ne sviđa duboka od dvice i puno je odignut..spusti to malo...pozzzz:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top