Zabranjena i glasna muzika u automobilu

Zabranjena i glasna muzika u automobilu

Član
Cim cuju auspuh eto ih da peglaju, ja sam prosle godine bio skinuo Supersprint zadnji i napravili mi neki lonac. Cuo se ko trkaci autic, palio alarme gdje prodjem. Al malo stisnem gas, eto ih odmah, skreni, sta si ovako glasan, sta divljas... Pred zimu vratim Supersprint, on se ne cuje do 4000 o/min i sad me i ne gledaju :D
 
Član
trizex je napisao(la):
trizex je napisao(la):
ja za budjenje komsiluka ne koristim muziku....bar ne iz zvucnika :D

sam sebi sam prorekao :D pratise me maxuz od vijecnice do vatre i izdvojise iz kolone da seru za auspuh, hoce ljudi na tehnicki i bog :) sta bi tek bilo da sam isao brze od 40kmh koliko sam isao :D

hhahahahha dugo je trebalo im da te vec skuze hahahhaha,sta ces navikni se takvi su ti ovi u Sarajevu :)
 
Član
Ja licno nesto moram slusati u autu, pa sad il' visoki obrtaji motora ili glasna muzika, a oni kako hoce, mislim da im je bezbjednije da slusam muziku, sigurno nikome ne smeta u toku dana. A i ako ima neko da spava u dnevnim satima to su nehljebari i treba ih probuditi (izuzev onih koji rade 3. smjenu). U kasnim satima brujanje (bilo muzikom ili divljanjem) treba puno vece kazne pisati od 100-500, treba dodati barem 2x ispred 500, pa ko voli, neka izvoli.
 
Top