Zabranjena i glasna muzika u automobilu

Zabranjena i glasna muzika u automobilu

Član
odavno je taj prijedlog u razmatranju, godinama, ali tesko je postaviti precizne okvire tog zakona, tako da nema od toga nista..
 
Član
Nabijem ja njih i njihove zakone na .... Ne sprovode ni ove "normalne" a sad izmisljaju jos tonu gluposti. Realno ima smisla ovo, ali kad vidim crni A8L sa staklima tamnijim od auta (i sl.) parkiran na biciklistickoj stazi ili trotoaru vrlo cesto i na sred ceste, a pored drota kako cese j..a, onda mi ovakvi zakoni idu na onu stvar. Neki dan malo je falilo da mi udje u dvoriste i napise kaznu sto nemam kacigu na bicu :icon_mad:
 
Početnik
Ja Bogte mene neki dan zaustavi policajka na bicu(isli ja i drug cestom) na onim brzim "trkacim" biciklima jedno 30-40Km/h kad ona pred mene i kaze gdje je tebi kaciga....


Prvo sto je ugrozila moju sigurnost(pri toj brzini tesko je zakocit), onda svoju sigurnost, a na kraj svega i sigurnost onih automobila iza mene....:icon_mad:

Kuja! :D
 
G2_1.6B je napisao(la):
Ja Bogte mene neki dan zaustavi policajka na bicu(isli ja i drug cestom) na onim brzim "trkacim" biciklima jedno 30-40Km/h kad ona pred mene i kaze gdje je tebi kaciga....


Prvo sto je ugrozila moju sigurnost(pri toj brzini tesko je zakocit), onda svoju sigurnost, a na kraj svega i sigurnost onih automobila iza mene....:icon_mad:

Kuja! :D

barem tebi za drotove nije problematicno :D:D:D
 
Da hoce usvojiti zakon na nivou drzave, puna mi kapa nadrkanih seljacina koji prodju kad im se prohtije sa preglasnom muzikom i probude cijelu ulicu..Covjek mira nema u svojoj kuci radi tudjeg cejfa..Samo nek' udaraju po dzepu za sve sto nije po pravilima, pa taman to bio i ja licno..
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Da hoce usvojiti zakon na nivou drzave, puna mi kapa nadrkanih seljacina koji prodju kad im se prohtije sa preglasnom muzikom i probude cijelu ulicu..Covjek mira nema u svojoj kuci radi tudjeg cejfa..Samo nek' udaraju po dzepu za sve sto nije po pravilima, pa taman to bio i ja licno..
:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Vec sam se bio zabrinuo da sam jedini kome smeta glasna muzika i ko podrzava ovo :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
Ja licno nikad nisam imao neku prejaku muziku od koje otpadaju bubrezi i slicno, imao sam nesto prosecno i slusao sam za svoju dusu glasno, ali ako neko ima i lepo mu je da u guzvi odvrne da svi gledaju u njega i kazu u sebi vidi seljacinu, nemam nista protiv, zakon je suvisan.
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
Ja Bogte mene neki dan zaustavi policajka na bicu(isli ja i drug cestom) na onim brzim "trkacim" biciklima jedno 30-40Km/h kad ona pred mene i kaze gdje je tebi kaciga....


Prvo sto je ugrozila moju sigurnost(pri toj brzini tesko je zakocit), onda svoju sigurnost, a na kraj svega i sigurnost onih automobila iza mene....:icon_mad:

Kuja! :D

barem tebi za drotove nije problematicno :D:D:D

dobro je prosao, mogli su mu vozacku uzet :D
 
Član
Ma to ce najvjerovatnije biti u odredjenim terminima, npr. od 22:00 do 08:00... Iskreno ne volim ni ja kad prodje pored moje kuce i pusti glasnu muziku i to negdje oko ponoci.
 
Top