za sve ljubitelje golf-a 2

za sve ljubitelje golf-a 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni se golf svidja, al niko ti nece reci da je on dobar zato sto ga ti sam hvalis... da si stavio naziv golf 2, komentari bi bili skroz drugaciji, a ne vako "za sve ljubitelje golfa" to zvuci ufurano, a mislim da taj golf jos nije na tom nivou..
 
Član
Brok b2 su ti kod mene 15 i mozes vidjeti kako mom golfu stoje, mada neznam hoces li naci odgovaracuje 16 (mislim na ET) da ti ne paraju. Osim ako neces vozati auto na normalnim oprugama, sto je opet jos gore nego da ga vozas na 13 ;) sa srecom u svakom slucaju
 
Član
pustite ba ljudi čojka, skontat će on( ako ima tjunerskog duha) sam kroz neko vrijeme šta valja, a šta ne!:D
 
Član
a jbg.prvijenac.tek sam sad vidio sta valja a sta ne.uz male popravke bit ce dobar.bil mi moga iko rec kako bi stajale obrve na stopama
 
Član
Pa vec ako plasticaris onda idi do kraja i stavi i to, al mislim da ti je to visak kao i zadnji branik, probaj nac zadnji branik kulturniji onda bi to licilo na nesto
 
Član
Golf je dobar...Zadnji branik malo preurediti, i obrati paznju na detalje, sve je u detaljima, ali ne po principu sto vise detalja, nego sto lepsi detalji....samo napred :cool:
 
Član
a zadnji branik i meni kopa oci al radit cu ga brzo.vec je sve dogovoreno.male korekcije
 
Nije loše, mada zadnji branik ti je malo preekstreman za dvicu, a taj vezni lim ispod prednjeg branika ofarbaj u crnu, da se manje primjeti i naravno stavi mu kakve lijepe felgice, samo moj´ne niskoprofilne gume....he, znaš naše ceste, a toliko plastike na autu. :lol:;)
 
Član
cedic je napisao(la):
ovo su slike stare par dana.ispuh sam sredio.nabacio koljeno da mi ne crni.nasa sam jucer rore od cherokija 4.7. 2 rore pa cu ih razdvojit i napravit jos jednu granu.zadnju karambolku sam i mislio radit jer mi je lose pripremljena pa cu je odma i malo doradit.za motor nemam sta pisat.1.6 disel 54 konja.posto sam ljubitelj disela gledam da nađem neki dobar intercooler.mislim da je 90 konja dovoljno

To će letit kad staviš interkuljer ;)
 
Legend
cedic je napisao(la):
ovo su slike stare par dana.ispuh sam sredio.nabacio koljeno da mi ne crni.nasa sam jucer rore od cherokija 4.7. 2 rore pa cu ih razdvojit i napravit jos jednu granu.zadnju karambolku sam i mislio radit jer mi je lose pripremljena pa cu je odma i malo doradit.za motor nemam sta pisat.1.6 disel 54 konja.posto sam ljubitelj disela gledam da nađem neki dobar intercooler.mislim da je 90 konja dovoljno
imas obicnog dizela od 40kS ? Sta si mislio mjenjat komplet motor ili stavit intercooler na taj vec postojeci motor, sa tim neces nista dobit ako je obicni dizel (atmosferac), ako je drugi motor (TDI 66kW, onda ok, pametna investicija..)
 
Član
lijepa golfa golfa....malo mi se nesvidja sa strana ..al sve u svemu dobar je...


nekako neobicno....







ps nOke ti moze dosta pomoci , njegov golfic je jedan od best u bih
 
Član
Srle nhf , ali taj stil na golfu se furao prije 5-6 godina ...
ljudi moji ,auto poput golfa 2 ,je stari auto , i njemu poslije ovih svih godina paše jedino kulturna restauracija i sređivanje bez suvišnih dijelova i plastika...;)
a golf od ovog momka , još nije uništen :) , uostalom skontaće i on šta i kako dalje sa svojim autom ;),bitno je da se radi ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top