za sve ljubitelje golf-a 2

za sve ljubitelje golf-a 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo moj novi projekat makar jos ne dovrsen.cekam felge i eksterijer gotov
9c5e8d11f050a1a702a6e40b91ca5b9f.JPG
[/img]
1d941dc0696f29a015ffe43131ced0f4.JPG
bf7f381b102cb386d8a58b88396bef32.JPG
fec576b0a7a1c37f9c881d8bc92a2862.JPG
d226a3a69ceaf097ad606374783860c0.JPG
[/img]
 
Član
Stvarno sam ljubitelj Golfova, al ovdje je previse plastike za moj ukus za zadnji branik slobodno mogu rec da je čuning ;) al tvoje je auto tebi se to svidja
 
Član
stayling necu da komenatrisem jer mi nije nesto pogotovu zadnji kraj,a neko ga je skroz lose ofarbao.........
 
Kad se ono ovako vidi da zadnji branik nije sjeo,kako je kad se gleda golim okom...Nije ovo za dvojke,treba njoj nesto drugo..
 
Legend
pregledao sam slike sve po 3x
i stvarno mi je zao al ne mogu naci niti jedan segmenat auta sto mi se svidja..

u biti da, stopke i ovaj izrez na blatobranu mogu proci, sve ostalo pa i ne bas..
 
Član
cedic je napisao(la):
nema felga.u tom je problem.da ga vidis sa 16-kama.sa pasom.cudo

felge ovo auto nemogu izvuc na ljepse nikako

naprijed ispod ovog branika se vidi stari vezni lim u lijevom cosku meni se cini da je kucnut malo i na njemu je ako dobro vidim stara boja ostala, ja cu se slozit sa .noketom za ove dobre dijelove stope i ovo na blatobranu ostalo nije za ovo auto ;)
 
Član
Nije ni za BMW-a plastika sigurno,još manje nego za Golfa,pa pogledajte šta je Iceman na kraju napravio.
Nakon mora istih Golfova (duboke karambolke,kristalne štopke i kakve felgice) godi i malo promjene a ukusi nam svima nisu isti.Od nekud se mora početi a po meni,iako isto ne volim plastiku,samo zadnji branik nije dobro legao ostalo može proći i još zavisi kakve su te felge.Samo naprijed i sa ukusom ;)
 
BHT Ovisnik
Schumi je napisao(la):
Nije ni za BMW-a plastika sigurno,još manje nego za Golfa,pa pogledajte šta je Iceman na kraju napravio.
Nakon mora istih Golfova (duboke karambolke,kristalne štopke i kakve felgice) godi i malo promjene a ukusi nam svima nisu isti.Od nekud se mora početi a po meni,iako isto ne volim plastiku,samo zadnji branik nije dobro legao ostalo može proći i još zavisi kakve su te felge.Samo naprijed i sa ukusom ;)

E36 nema sigurno kockastu liniju kao E30,nije to sto je golf2 nego do linije auta,isto kao sto plastika nije za kadeta kocku,audia kocku dok drugim vec stoji to
 
Član
Kad si sve radio sto nisi i steke na vratima promijenio u cunerske neke...Uglavnom ;) na trudu , ali nije ovo za duje...pozz
 
Član
Boja je super, siguran sam da mi se to svidja...Ostalo...pa samo ovaj zadnji branik promeni, po meni je on kic, a ostalo bi moglo da prodje, sto kaze Schumi, u moru istih razlikujes se sigurno, i vidi se da auto svakako nije neki fus, nema pijacarskih hrom retrovizora itd, poenat tuning & styling-a jeste da budes jedinstven i unikatan...E sad, ukusi su razliciti, po meni samo ga treba zatamniti i promeniti zadnji branik, ostalo je OK :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top