za sve ljubitelje golf-a 2

za sve ljubitelje golf-a 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
meni se svidaj golfic jer je pravo osvjezenje u moru dvica sa orginalnim dubokim karambolkama itd itd. Vise se nezna ni cija je cija dvica daleko od toga da mi se nesvidja german styl al ovo je osvjezenje pravo i drug svaka cast. Samo bi ja ove mrezice naprijed u crno i ovaj vezni lim sto se vidi isto u crno i zadnju karambolku zamjeni ili nesto uradi sa ovom smanji ove mrezice tj. uzmi fiberglas kit nije vise od 15-20 KM a moze ti bit da dotjeras ovu zadnju karambolku da bude 100 puta ljepsa a sto se pragova tice pun pogodak stvarno odlicno stoje. Pozz
 
Član
svaka cast na ulozenom trudu,vidi se da si dosta obracao paznju na detalje,kvalitetno uradjeno,dobro odradjen bad look,boju ne trebam komentirati.mada sam se zasitio ove plastike za sva vremena,ali kao sto zile kaze dobro dodje malo za osvjezenje,dobro izgleda,jedino mi ova zadnja karambolka nikako ne lezi,ali tvoj je auto i furaj sta ti se svidja.

napisi nam koju i o motoru
 
Član
spojlere ne skidam.duboke karambolke su bile.vidit cete razliku kad felge nabacim.16-ke sa distancerima.cudo.mreze jos nisam stiga obojat.al za dan dva u crno.reka sam nije jos gotov.felge,mreze u crno,zatamnit stakla.....
 
Član
Ovo nije moj stil i mislim da si upropastio sa ovim karambolkama,sve je ovo moglo bolje izvesti a ne da bude ko Nascar auto,,al ako se tebi sviđa oki...nije moj still.

German style......:cool:
 
Član
Dosta truda i para ulozeno jos par detalja promijeni i to je to furaj svoj fazon ne moraju sve 2 biti iste sad te felge kakve nabaci badlook je mu fino stoji zadnja hauba ,usisnik al kao i ostali sto rekose samo ovu zadnju pokusaj nekako prepravit nece te puno kostat da je ponovo prelakiras i prepravis ove usisnike moze se to doradis da se bolje uklopi uz izgled auta!

Unutrasnjost mozes od golfa 3 ubacit , tablu i sjedista ..;)

Sretno u nastavku ...:icon_smile:
 
Član
druze hvala na podrsci.a kako da prepravim usise.i inace ovo je bila postanska karatalica pa sam je mora citavu radit.u ovo je ulozeno dosta truda i puno sati.a sad sam kratak s parama pa dajem alu felge s gumama za solidnu unutasnjost.dajem svasta za unutrasnjost.treba mi hitno
 
Član
pa furaj svoj stil...eventualno na kraju ces preci na german clean....posto 90% ljudi kazu da to jedino stoji mk2-ici ;)
 
Član
i za to veliki respect...ja licno ne volim ovo na golfu...al radis ga za sebe..ne za mene :D
tako da,puno uspjeha u nastavku zelim ;)
 
Član
Brate, ovo je mozda za ljubitelje dvica koju furaju getace jer ne mogu da kupe novija auta pa onda daj dvicu ona je stara al moze proci. Za ljude koji vole dvice radi onog sto one jesu to je cista fula. Iskreno jedna stvar je ajde da kazemo super a to je desni blatobran, kristalne stopke su postale standard i pocetak bilo koje vrste uljepsavanja, mada su one za pohvalu jer nisu neke sa nekih krugovima nesta diode nesta. Golf je najljepsi kada je "fabricki". Iz vana njemu ne treba nikakvih spojlera cudesa. Kristali naprijed nazad, felne, kucanje za pod i cao zavrseno. Ako zelis da ti se neko divi golfu onda se to radi preko sitnih detalja koje primjete samo iskusni poznavaoci golfova, a ne svaki levat na ulici =). Btw da je ovo neki japanac njemu bi plastika stajala samo tako, al jbg nije. Uostalom, to je tvoje auto, meni je moja dvica dobra, a ako se tebi svidja takva tvoja meni je jos bolja ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top