za sve ljubitelje golf-a 2

za sve ljubitelje golf-a 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Resetka na blatobranu, maska bez znaka, stopke, pa i bad look, skroz OK!:cool: Nisu za golfa ovi plastikaneri, bar po meni, ako ne ides na neku extremnu varijantu styling-a! Vrati oridjidji i prednji i zadnji, pa ce da bude mnogo bolje, naravno, po meni! Ne znam sta si zamislio, ali neka ti je sa srecom!;)
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Nije ni za BMW-a plastika sigurno,još manje nego za Golfa,pa pogledajte šta je Iceman na kraju napravio.
Nakon mora istih Golfova (duboke karambolke,kristalne štopke i kakve felgice) godi i malo promjene a ukusi nam svima nisu isti.Od nekud se mora početi a po meni,iako isto ne volim plastiku,samo zadnji branik nije dobro legao ostalo može proći i još zavisi kakve su te felge.Samo naprijed i sa ukusom ;)

E36 nema sigurno kockastu liniju kao E30,nije to sto je golf2 nego do linije auta,isto kao sto plastika nije za kadeta kocku,audia kocku dok drugim vec stoji to

Ma pitaj ti Madžida sa kakvim se komentarima susretao na svojim počecima i sve će ti biti jasno :D
 
BHT Ovisnik
pa znam i sam,svi su govorili svasta za onaj branik prednji i ostalo,meni ni iz pocetka nije bio los,al et,golf 2 je ipak kockast nije za njega ovo,mada nije toliko lose urađeno,mozda kad mu legnu felge i distanceri ce to bit ljepse,al moze proci:icon_biggrin:
 
Član
nikako za ljubitelje golfa ovo nije....:icon_mad:
dobro je zamišljen ,samo *ebe te plastika stari....
skini prednju , zadnju , i sa strane ona govna, ako već misliš duboke karambole , onda neka bude DUB style...a ne ovo....;)
nešto ovako ..kontaš ...
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Nije ni za BMW-a plastika sigurno,još manje nego za Golfa,pa pogledajte šta je Iceman na kraju napravio.
Nakon mora istih Golfova (duboke karambolke,kristalne štopke i kakve felgice) godi i malo promjene a ukusi nam svima nisu isti.Od nekud se mora početi a po meni,iako isto ne volim plastiku,samo zadnji branik nije dobro legao ostalo može proći i još zavisi kakve su te felge.Samo naprijed i sa ukusom ;)

E36 nema sigurno kockastu liniju kao E30,nije to sto je golf2 nego do linije auta,isto kao sto plastika nije za kadeta kocku,audia kocku dok drugim vec stoji to
naso sam se prozvanim:lol:
meni se golf dopada...
 
Član
Nemam nista protiv "plastike", ali ovo meni ne izgleda ok. Branici i pragovi previse odudaraju od golfa, a pogotovo zadnji branik koji je dosta "izbacen".
 
Član
sta je ovo majko moja...vracas duboke branike pod hitno..ovo je bas ruzno vidit na dvojci..sry druze..al je tako...:cool::cool:
 
Član
samo naprijed radi sta hoces tvoj auto ne mora svaki biti u german fazonu i ako sam i ja ljubitelj istog :cool:
 
Legend
svi imamo razlicite ukuse , pa kako se kome svidja neka tako i radi , ne treba omalovazavati nikog

ni meni se ne svidja ovaj fazon,ali kad si vec lakirao sve fino , mogao si ove mrezice u crno ,i ispod prednjeg branika ti se vidi takodjer lim u boji auta sto bode u oci,taj dio ispod da je crn bilo bi ljepse.....

ali samo moje misljenje,u svakom slucaju svaka cast za trud oko golfa ;)
 
Član
za mene licno bacanje para za ovakve karambolke koje nemaju nikakvog izgleda, sta one znace na autu? mozes zgrtati snijeg s njima ???? ako si vec htjeo da spustis auto onda ga pusti a nemoj ga spustati sa nekim "duzim" karambolkama ...

idealna dvica :cool:

2395784231_d78c2f6c0c_b.jpg
 
Član
NaneVR je napisao(la):
za mene licno bacanje para za ovakve karambolke koje nemaju nikakvog izgleda, sta one znace na autu? mozes zgrtati snijeg s njima ???? ako si vec htjeo da spustis auto onda ga pusti a nemoj ga spustati sa nekim "duzim" karambolkama ...

idealna dvica :cool:

2395784231_d78c2f6c0c_b.jpg

Potpiscina ko kucetina:cool:
 
Član
Vidi se da si izdvojio mnogo truda i novca. Boja je lijepa... stopke i josh par stvari. Ni meni se plastika nesvidja, al bitno je sta ti mislis jer ga radis za svoju dusu i sa svojim novcima. Ako je tebi odlican, vjeruj meni je josh ljepsi. Kad tad ce te proci furka sa tim karambolkama i preces na old school, german pravac, al' dok ti je vako OK furaj svoje;)
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Vidi se da si izdvojio mnogo truda i novca. Boja je lijepa... stopke i josh par stvari. Ni meni se plastika nesvidja, al bitno je sta ti mislis jer ga radis za svoju dusu i sa svojim novcima. Ako je tebi odlican, vjeruj meni je josh ljepsi. Kad tad ce te proci furka sa tim karambolkama i preces na old school, german pravac, al' dok ti je vako OK furaj svoje;)

POTPIS :cool:
nego ja mislim ako tebi iko ponudi i plitke karambolke za ovo mjenjaj i uzmi jos koju kintu vjeruj da ces biti puno ljepsi
tebi svaka cast na trudu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top