Za sve Bildere na baterije!

Za sve Bildere na baterije!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni je sve preko ovoga previse
ll11.jpg
 
Član
sto se tice Arnolda i Flexa ne mozes reci da ljudi nisu koristili stereoide ili synthol posto je sad rijec o syntholu :D
Flex je cak priznao da nema misica koji nije punio sa syntholom :D naravno mislim na misice koje sam gore naveo (manje misicne partije poput listova, ramena, bicepsa, tricepsa) to je priznao u sredinom 90ih godina znaci kad je bio vrh :D
a sto se tice Roonie-a Jay-a i ostalih (Branch-a,Wolf-a, Dextera, Phil-a itd da ne nabrajam sve) nisu oni krivi sto se takvi kakvi su trziste od njih trazi da budu sto veci da svake godine izadju sa sto vise moguce misicne mase uz sto bolju definiciju sve je to biznis oni rade sta trziste od njih zahtjeva tako da nije to kao sto je bilo al zato postoji kategorija koja se zove body clasic ;)

jusuf je napisao(la):
Meni je sve preko ovoga previse
NE QUOTAJ SLIKE

svaka cast LL cool j-u on stvarno dugo drzi do svog izgleda ali tu je ulozeno dosta novaca u ishranu i suplementaciju stvarno je ovo zahtjevan sport koji trazi puno odricanja i novaca ali izabrao si dobrog idola :D
 
Član
gaga je napisao(la):
sta je bre ***** izdefinisana... gde ti je masa :D:D

Jel se ovo na mene odnosilo ?? Maloumni :D ...Masa ce doci sama..Posto nezelim nista da uzimam ..A trenutnih 83 kg na 188 cm je dosta...zasad :D
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
ma arnold je king bb-a bio i ostao :)

jest on King to sve stoji ali nemoj te se zavaravati da covjek nije koristio stereoide i to sta je koristio i kakve burtalne kure je radio je :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
a za njega cu samo reci da je covjek uradio generalku kada je postao Guverner sve je organe zamjenio ;)
 
Član
[/quote]

svaka cast LL cool j-u on stvarno dugo drzi do svog izgleda ali tu je ulozeno dosta novaca u ishranu i suplementaciju stvarno je ovo zahtjevan sport koji trazi puno odricanja i novaca ali izabrao si dobrog idola :D
[/quote]
Ishrana je sve, sir i kajmak zakon :D:D:D
Imam i ja slican triceps ko i on, samo sam se sad malo zapustio :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
dobro nisam ja bash mislio na takvu ishranu :D
trebas da jedes hranu bogatu proteinima i bez masti nezdravih masti kao ta iz kajmaka dok mladi sir je najbogatiji mljecni proizvod sa skoro 0% masnoce to jedi :D al izbaci kajmak ubaci mesao pomogucnost ne masno i omega 3 masti onda salate itd itd da ne pametujem vise :lol:

evo mog idola
[video=youtube]http://http://www.youtube.com/watch?v=NmUrIuMCvTQ[/video]
 
Član
buki_pit je napisao(la):
dobro nisam ja bash mislio na takvu ishranu :D
trebas da jedes hranu bogatu proteinima i bez masti nezdravih masti kao ta iz kajmaka dok mladi sir je najbogatiji mljecni proizvod sa skoro 0% masnoce to jedi :D al izbaci kajmak ubaci mesao pomogucnost ne masno i omega 3 masti onda salate itd itd da ne pametujem vise :lol:
ma kajmak sam jeo dok sam bio mali, dok sam zivio na selu, i da hocu vise ne mogu :lol::lol::lol:
dok sam isao u teretanu, bio je tamo jedan covjek, radio, ima covjek 50+ godina, ali ima kondicije ko nas 10 sigurno, radio je u vojsci JNA kao trener, obucavao specijalce, i drag mi je covjek nenormalno, puno toga sam naucio od njega, odnosno sve sto znam o treningu sam naucio od njega, i on je uglavnom jeo voce, a izbjegavao je meso da jede, samo voce, svjeze, i orascaste plodove, i naravno povrce, od slatka samo domace dzemove i med...
 
Član
necu da vrijedam covjeka i ne mislim nista lose ali ako imalo bolje znas voce je fruktoza i pretvara se u secer a secer te deblja tako da hmm.... malo mi ne logicno a pogotov to da nije jeo meso mi ne ide u glavu svako ko se razumijem u materiju zna da je meso izvor proteina a bez proteina nema izgradnje misica tako malo ti bolje prostudiraj to i vjerujem da ces imati jos bolji uspijeh nego sto si imao
 
Član
buki_pit je napisao(la):
necu da vrijedam covjeka i ne mislim nista lose ali ako imalo bolje znas voce je fruktoza i pretvara se u secer a secer te deblja tako da hmm.... malo mi ne logicno a pogotov to da nije jeo meso mi ne ide u glavu svako ko se razumijem u materiju zna da je meso izvor proteina a bez proteina nema izgradnje misica tako malo ti bolje prostudiraj to i vjerujem da ces imati jos bolji uspijeh nego sto si imao
Ja meso jedem, od piletine samo bijelo, a od ostalih vrsta, jedem ono koje nije masno, ne zbog teretane, nego nikad nisam volio masno meso, ili neki drugi dio piletine, od kad sam bio mali tako je.
Eh sad, ako ima neko od clanova na forumu da zna Almira-Brku, radio kod Radeta u teretani (Olimp), zna i to da je uvijek jeo ili jabuke ili kivi...i pokazivao mi je jednu knjigu, sa kolicinama proteina i ostalog, koje trebaju da se unesu u toku dana, i u cemu se sve moze naci, kojim vrstama namirnica...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top