Za sve Bildere na baterije!

Za sve Bildere na baterije!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Little Dragon je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
bitno se razviti ravnomjerno, stvoriti prirodne misice, a ne pucati se kreatinom ili nes slicnim i raditi bench i ramena a dole noge ko stiglic. Samo priroda, uz adekvatan program treninga ( ne bi bilo lose imati trenera ), sa normalnom ishranom i rezultati ce doci. Ali rezultati koji ce ostati, a ne koji ce ispuhati....

Tacno tacno , sad ih treba nafatat po gradu u M odjeci i nabit ih nogom da ispusu :D Ja inace radim u teretani i evo cim se ovo malo proljepotalo pola clanova fali , i to fale oni sto su se najvise jadnici puhali

a ti sto se puhaju :lol: da bi bili primjeceni a ne radi kondicije, zdravlja, razvijanja ti ovakve stvari i rade da im neko kaze da ga p*puse biku, konju... i da ce gurati 10 kg vise bencha svi bi nasli i cuclali jednog....
 
Član
Dragone pazi ledja da ne zeznes u teretani :D A internet je pun informacija, fakat ko se u danasnjem dobu ovako sjebe, mora biti debil i nista drugo (ako ima racunar sa netom kuci). Pa sve pise, sta je kreatin, sta whey, sta ostalo, kako se koristi, za sta, nus pojave bla bla...
 
Heheheh ledza davno 0 bodova :lol: takodje kiks dok sam se fixo steroidima , mislio da sam najjaci , krenuo da Odvojim i tako su me odvojili ko Ferida :lol: al dobro je sad ne radim te komplexne vjezbe samo klasicni trening malo vise hardcore :cool:
 

wkd

Član
e sto se fino ismijah, cuj fraer uzeo prekomjernu dozu kreatina i u toku treninga popucao, pa jerane to se ne desava ni Hulku na steroidima a kamoli obicnom covjeku na kreatinu... XD

Istina da su steroidi za komplexase al Dragone nest mi puno znas o njima :lol:
 
Član
Ma hebo sve to! Dođite do mene, fino vam dadnem po krampu ili lopatu i lagano vas cijeli dan udarate (bildate), a kasnije udarimo po prirodnim proteinima sa rostilja ;).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top