Za sve Bildere na baterije!

Za sve Bildere na baterije!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vidis kako ti trener daje dobre savjete , prvo naravno da se ovo moze desiti , imas razlitice vrste steroida , da ja ne pametujem evo ako stave ovaj torent skidi pa vidi sta se sve desava sa tjelom kad se rokas , ja sam davno probao Metan i to sto trener tvoj kaze je nigdje veze jer jedino sto ti se radi je trenira i jede a ne da "opremas" beskonacno:lol:
 
Član
Čemu potreba da se deformises i razbolis :icon_question: Priroda jeste spora ali nema nikakvih neželjenih posledica...Šta ti treba da se napiris instant ekspres da bi bio bolestan seksualno nesposoban i kad prestanes vjezbati nenormalno debel...nekontam poentu svega toga...
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Kreatin je ok nisam rekao nista za to , a vecina ovih nasih "bildera" uzme metana , testu deca i rokne se jer mu je neko rekao da ce bit GOLEM :lol: a ne znaju da se vise para potrosi na zastitu od svih ti sranja nego na same steroide , i takodje da ima program kako se to sve treba piti i koje pauze praviti itd

meni je najjace bilo,kada sam omeo jednog malog od 15 god dok je pio testosteron,klinjo od metar i zilet sa 60ak kg,drma testosteron... :lol::lol::lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
vidis kako ti trener daje dobre savjete , prvo naravno da se ovo moze desiti , imas razlitice vrste steroida , da ja ne pametujem evo ako stave ovaj torent skidi pa vidi sta se sve desava sa tjelom kad se rokas , ja sam davno probao Metan i to sto trener tvoj kaze je nigdje veze jer jedino sto ti se radi je trenira i jede a ne da "opremas" beskonacno:lol:

on je naravno rekao i ako se pravilno koristi... :icon_smile: ja licno to ne odobravam(steroide)... kreatin koristim al u malim kolicninama i pauzama koje se moraju pravitii ...koristim ga cisto sto ne treniram konstantno(cijelu godinu) jer sam ljeti stalno na nekom putu pa nemam vremena osim da radim sklekove... :D

moj savjet je ko moze prirodno neka ide prirodno.. ko hoce suplemente neka ide al u granicama... STEROIDE NIPOSTO.. ;)
 
takvi najvise i piju , kaze sad ce exkurzija treba se nabildati i tu ti pocinje rokanje , znam isto tako neke momke iz Sarajeva koji su sad propali totalno znaci mora jesti ono sto mu pise na papiru da ne bi krepo a drugi se kad se ukoci mora u hitnu da ga poprave da dodje sebi
 
Član
najveci je problem ono "da se nabijem za mjesec dana", ja sam imao prijatelja, imam ga i sad... on je prije jednog treninga popio kreatina 5 puta vise nego sto treba, onda proteine popio, sjeo lik da radi bench i bukvalno mu puce koza kod misica, pocela mu krv da ide samo sreca nije mu "misic" iscurio kao kod ovog na videu... :icon_smile:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
o takvim ti ja pricam :D et vidis kakvih ima likova on se na kreatinu ubije , nedo bog da taj uzme sta jace:icon_mad:

ma majmun, uzeo bi on i steroide ali nema para za njih... al zato nije trenirao samo mjesec dana sve spalo sa njega.. al bukvalno sve... kud ces vise kad se on za mjesec dana dok je pio te "prekomjerne doze" na benchu pomjerio sa 50 kila na 100 kila... :icon_smile:
 
ima tu dosta i na psihickoj bazi sto se tice toga , mada su to male tezine pa se brze napreduje do 100kg , mislim da za mjesec i bez suplemenata mozes daleko dogurati sigurno za mjesec mozes gurnuti sa 50 da dodjes do nekih 70kg uz pravilan trening ako ne i vise sve zavisi od osobe , a sto se tice kreatina tu se cojvek bas i ne moze predozirati jer sav visak se ispisa , naravno ako ne pijes dovoljno vode da to izbacis iz sebe onda ode na bubrege i eto ti belaja , uglavnom prosvjetli malo tog druga da nista ne moze za noc
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
takvi najvise i piju , kaze sad ce exkurzija treba se nabildati i tu ti pocinje rokanje , znam isto tako neke momke iz Sarajeva koji su sad propali totalno znaci mora jesti ono sto mu pise na papiru da ne bi krepo a drugi se kad se ukoci mora u hitnu da ga poprave da dodje sebi

hehehe,znam,znam...takvi su mi najdrazi,dodje u teretanu 2 mjeseca pred ljeto,da se "nabilda" i "izdefinise"...e hoces kurku mog,nije bas tako lako,pa onda cuje od starijih sta sve piju,pa lagano isto sebi naruce,a ne vide jednu caku,da ti stariji likovi su ustvari aktivni i redovno treniraju te imaju gooooodine iskustva,i onda se to sve pije,i dobijes dozivotno upropasteno tijelo
imam jednog prijatelja koji nema sta nije gutao,bez ikakvog programa i sl,samo nasumice,ako je cuo da je jedno dobro za misicnu masu,on uzme,ako je nesto za snagu,on uzme a nije gledao koje su moguce nus pojave,da bi na kraju momak fasovao tesku koznu bolest,najvise mu po licu izbacilo kao opekotine,do te mjere opasna bolest da ne moze na sunce kako treba jer se pogorsa stanje,mora laserski tretirati te "opekotine" i to samo da malo sanira tj prikrije,ne da izljeci...a nije pio steroide,pio ovu "obicnu hemiju",sto znaci pamet u glavu kad su takve stvari u pitanju
a slucajevi neproporcionalno gradjenih likova ima milijarda..."daj tih boba i praha da bidnem k'o vo",pa na kraju kad obuce majcu,jedno rame mu nize u odnosu na drugo,majca stoji kao da je neko carsaf na njega nabacio,seljo bodybuilding :D :lol:
 
Član
bitno se razviti ravnomjerno, stvoriti prirodne misice, a ne pucati se kreatinom ili nes slicnim i raditi bench i ramena a dole noge ko stiglic. Samo priroda, uz adekvatan program treninga ( ne bi bilo lose imati trenera ), sa normalnom ishranom i rezultati ce doci. Ali rezultati koji ce ostati, a ne koji ce ispuhati....
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
bitno se razviti ravnomjerno, stvoriti prirodne misice, a ne pucati se kreatinom ili nes slicnim i raditi bench i ramena a dole noge ko stiglic. Samo priroda, uz adekvatan program treninga ( ne bi bilo lose imati trenera ), sa normalnom ishranom i rezultati ce doci. Ali rezultati koji ce ostati, a ne koji ce ispuhati....

:lol: :lol: A to mi je najsmjesnije gore gromada od čovjeka a noge ko čačkalice :lol:
 
Selmir1 je napisao(la):
bitno se razviti ravnomjerno, stvoriti prirodne misice, a ne pucati se kreatinom ili nes slicnim i raditi bench i ramena a dole noge ko stiglic. Samo priroda, uz adekvatan program treninga ( ne bi bilo lose imati trenera ), sa normalnom ishranom i rezultati ce doci. Ali rezultati koji ce ostati, a ne koji ce ispuhati....

Tacno tacno , sad ih treba nafatat po gradu u M odjeci i nabit ih nogom da ispusu :D Ja inace radim u teretani i evo cim se ovo malo proljepotalo pola clanova fali , i to fale oni sto su se najvise jadnici puhali
 
Član
darko13 je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
bitno se razviti ravnomjerno, stvoriti prirodne misice, a ne pucati se kreatinom ili nes slicnim i raditi bench i ramena a dole noge ko stiglic. Samo priroda, uz adekvatan program treninga ( ne bi bilo lose imati trenera ), sa normalnom ishranom i rezultati ce doci. Ali rezultati koji ce ostati, a ne koji ce ispuhati....

:lol: :lol: A to mi je najsmjesnije gore gromada od čovjeka a noge ko čačkalice :lol:
hehehe a sta ces, mentalitet daj da ja guram 200 bencha a ovamo noge to netreba i onda dodje ko trokut naopako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top